Teretulemast KITEZONE
Reklaami siin!
    
Windguru
TALLINN VÄÄNA PÄRNU RISTNA SALMISTU VÕRTSJÄRV TOPU LAULASMAA

M E N Ü Ü
 Avalehele  Kontakt
 Uudised  Uudiste arhiiv
 Lisa uudiseid  Reklaam
 Surfiturg  Surfikohad
 Fotogalerii  Videoklippe
 Rannakaamerad
 Lingid  Hääletamine

Lohesurfi koolitus
Tule õpi surfama, hüppama, trikitama!
 • Lohesõidu õppimisest
 • Ohutusnõuded
 • Registreeru koolitusele

 • Koostööpartnerid

  rekaamrõivaid kõigile

  Saaremaa surfarid


  Foorum
  ·GPS-i täpsuse katsetamine
  ·Tormi Taltsutajate Vennaskond (TTV)
  ·Loomkatsed GPS seadmetega
  ·Lohesurfi õppimine
  ·Harku koorikul lohesid testimas
  ·Talihooaja maasikad
  ·Surfiteemalised filmid
  ·Ozone 2013 lohed lendu!
  ·Püünsi tormike
  ·WindMate for Iphone

  loe lisaks...

   
  Surf : Tasuliseks! Kuupilet, aastapilet ja tunnipilet. Kohe ruumi palju merel.
  12/12 21:38
  Piletigajama : See varustuse 1-2 aastane müügiintervallsüsteem muidugi kehtib tavainimestele. Suvel oli näha, et kakumäele koolitusele tullakse uue Ferrariga ja kalipsot käiakse poest ostmas tutika lumivalge Range Roveriga. Neile muidugi tuleb müüa kõige uuem ja kallim asi ja sedagi veel +20% juurdehindlusega, et elu oleks parlanksis. Nagunii on see hind neile odav.
  12/12 20:53
  varustus : surfilaager on pooltühi sellepärast, et seal asi liigub järjest kaugemale surfist
  12/12 9:25
  Piletigajama : Jama ongi selles, et surfarihakatistele tehakse ajupesu - et üle 3 aasta vana lohe ei lenda, laguneb ja blablablaaa. Nagu mõminaräpp. Toimiva varustuse esimeseks kaheks hooajaks võib osta endale 600- 999 euriga. Kusjuures tonni eest saab juba ässade kama kaks aastat kasutatuna või siis lausa poest uusi asju. Kes see siin pakkuski alles neid Poolamaa lohesid eelmise aasta mudeleid 500 euroga? Mis raha see on, selle leiab igaüks. Jalgrattad maksavad samapalju, mis seisavad keldris. Ülikond on kallis ja kingad, mis seisavad kapis. Tuul puhub tasuta. Kui Teile meeldib Müsticu vorstipidu, siis jätkake samas vaimus. Kui meeldib silmailu, siis uutele (näkkidele) on just vaja müüa korras kasutatud lohed, et nad õpiks esimese kahe hooaja jooksul sõitma, saaks aru, mis neil vaja ja sulanduks massi. Uut kama tuleb müüa edasijõudnutele, kes teavad, mida nad vajavad ja mille eest nad maksavad. Nii lihtne see ongi. Niikaua, kui koolitusel öeldakse, et varustus maksab 2-3000, siis jääb ikka see Roostal rummiviskamine, vanad peerud ja pooltühi surfilaager.
  11/12 20:14
  Piletigajama : No tegelikult vandil pole nagunii randa asja, nende pärusmaa on Venuse klubi ümbrus ja Bmw-dega tegelevad autolammutused ja siis aliexpressist Nike Air Maxide tellimine. No mõned eksemplarid on vahel figureerinud Püünsis või Stroomis, aga need on nagu seened peale vihma, korra on ja siis jälle pole. Merel ja rannas käivad ikka kas vaimselt toredad või siis kehaliselt ilusad inimesed. Ja kui silmailu tahta - siis just paljudele alustavatele naistele on jäänud mulje, et lohesurf on rikaste sport. Tegelikult ainuke probleem lohesurfi juures on see, et sul peab olema võimalus tuulisel ajal töölt ära viilida ja tuulevaikse ilmaga kõik järgi teha. See on kogu mure.
  11/12 20:04
  kulak : krt lohesurf võiks ikka jääda rikaste hobiks. pole vaja igasuguseid vante oma pleekinud osoonidega merele tilbendama, oleks rohkem ruumi ja silmailu
  11/12 16:03
  teibamees : lohesurfi on u 3X odavam harrastada kui purjelauda. nii et ärge nutke ja makske müüjatele õiglast hinda, muidu jäätegi ümbrikupalka saama!
  11/12 15:09
  varustus : Vaata kuidas tahad, aga lohesurf ei ole kindlasti odav harrastus. Ta on kas kulukas või rohkem kulukas.
  11/12 13:54
  Piletigajama : Vot just vastupidi, seda arvamust ongi vaja muuta, et surf on kõigile, mitte ainult rikastele. Küsimus ei ole pileti hinnas, vaid selles, et üks surfikogukond saab pileti ühe hinnaga. Mitte nii, et üks ostab 12 euriga ja teine 5 euriga. Kui Sa oled nii rikas, siis toeta loomade varjupaikasid või lastehaiglat, mitte Piletilevi. Maksaks pileti eest ka 15 või 20 eurot, kui sellest 5 näiteks läheb kuskile surfiteemalisse heategevusse (noorte trenn, ürituste korraldamine vms) ja uksel on ka tervitusjook. Kõik me teame, et läbu käive, kasum ja palk tuleb baarileti tagant, mitte piletimüügist. Lohede ja varustuse müügitaktika on ka siin väikeses konnatiigis valesti - tänu millele jääb uutele tulijatele arusaam, et tegemist on rikaste meelelahutusega. Aga sellest teinekord.
  10/12 20:41
  Maaletooja : Saad carbon laua, panen täna strapid peale, või sõidad buutsidega? Käin nüüd crossfitis ja seetõttu õlled võid ise peale sessi saunas ära lasta.
  10/12 17:51
  To piletigajama : Surf pole vaestele
  10/12 17:50
  Maaletooja : Mul on 2019 demo kama laupäev ja pühapäev täitsa vabad. Kuhu plaanid minna, võin ära tuua. (Kui päris saaremaale just ei plaani minna)
  10/12 17:48
  isaHirv : Kas keegi viitsiks laenata sixpäki eest mõnda uuemat lohekomplekti (kuivülikond, lohe, laud) nädalavahetuseks? Tegin nädalavahetuseks plaani midagi uut õppida..
  10/12 16:25
  to piletigajama : Täitsa õige tähelepanek. See aasta oli ikka eriti hästi näha, et Surfilaagri piletiga oli üle võlli keeratud..eriti arvestades, mis esinejad seal olid. See lõpupidu võks tõesti kõigile 5 EUR olla, teise 5 EUR-i eest tarbitakse seal ikka mõni limpa.
  10/12 11:40
  Piletigajama : Mind on mitu aastat huvitanud, et miks korraldatakse Surfihooaja lõpupidu - ja siis müüakse pileteid kahte moodi. Esimene mood on see, et ostad piletilevist, maksad 10 euri ja siis lisaks veel mingi vahendustasu. Teine mood on see, et pannakse mingisse listi ja saad 5 euroga. Surf pidi olema ju mingi ühine kogukond värk? Miks ei võiks siis kõik inimesed pileti saada võrdse hinnaga? Kõik on ju surfarid, kõik on kellegi sõbrad, kõik on mingi "klubi" liikmed? Kindlasti pole paljudel rahast kahju, aga kas sa viskad 5-7 eurot prügikasti? Ahh jaa, eks see surfilaager ka peegeldas seda hetkesituatsiooni täitsa ilusti. Nii Eesti surf ei arene. Jäävad vanad peerud omavahel rummi viskama kuskil Roosta puhkekülas ja ongi kogu moos.
  09/12 22:58
  mis : kuradi pärast sellise koera ilmaga vette ronid? ketra parem lõnga või koo sukki
  05/12 17:43
  petslane : Päeva kokkuvõte: neli erinevat sorti sademeid: vihm, lörts, jäide, rahe -- 19 m/s iilidena piki põske.
  05/12 17:15
  petslane : Otse läänest lubab, eks Pirtale minek...
  05/12 9:28
  &re : Homme tõesti hea on prognoos... kes kuhu, keegi Woo3 ka saaks laenata prooviks?
  04/12 22:10
  Väikepoiss : Minul oleks hea meel, kui see aasta jõulusurf ära jääks külma ilma tõttu ja et meri on jääs. Siis oleks issi kodus ja me saaksime näiteks kuuske ehtida ja luuletusi õppida ja koos olla ja kelgutama minna ja emmet aidata. Surfata saab ju igal ajal, eksju paps?
  03/12 23:12
  petslane : &re, mis jääst sa unistad? Kohevarsti korralikud plusskraadid ja lääne-loode laks! Pirta või Stroomi või Kakukas
  03/12 12:07
  Vastaja : Nägin kusjuures oma silmaga, kui üks uisutaja käis langevarjuga kalamehi ja lapsi hirmutamas täna Harku järvel.
  02/12 19:31
  Vastaja : Vastuse saabki su küsimustest, kui panna sinna punktid või hüüumärgid. Harku juba kannab! Püünsi jääs!
  02/12 17:09
  &re : Harku juba kannab? Püünsi jääs?
  02/12 15:51
  Murelik : Uuest nädalast on vaja hakata tegelema Mudaliigale uue juhatuse valimisega. Sattusin hommikul pealtkuulama, mida naised köögis rääkisid ja tuli jutuks, et senised liidrid ja juhtfiguurid on tänaseks tormiks väga hästi valmistunud ja plaanivad mudaliiigast kõrge kaarega välja lennata. Nii, et kõik kellel veel Wood pole või siis pole sinna liiderboardi kahekohalist numbrit saavutanud, saavad kaasa rääkida. Põhilised tööülesanded olid aftersurfi organiseerimine ja tantsutüdrukutega kontakti hoidmine, ühiskassa, Riiast rummi tarne jms.
  30/11 9:12
  Snouboarder : Jüri põld ei ole enam üldse nali, vaid juba reaalsus. Kuna tuuled on nii valjud, siis see on pigem pluss, et lund on väga vähe. Mulla peal saab paremini pidama lihtsalt.
  29/11 19:28
  PeksaOn : Suitsu tahad?
  29/11 18:01
  Putja : petslanje, a tvaju naiss draft vapsje gonfiskirujem i djebja sibir passõlajem. budeš dam na nas rabotat!
  29/11 15:58
  petslane : mingi valimisreklaam kitezone foorumisse ka juba jõudnud?!
  29/11 10:53
  Putja : Igor iz Maardu, Edgaru i Jaana zvani doze, budem braznovat!
  29/11 6:29
  tynis : Jüri põllu nalja on keegi juba ära teinud siin või jõuab veel esiesena sel hooajal?
  28/11 21:18
  IgorMaardust : Vsjo gotova, Tovarish President, zdu tebja! Bez truda ne vytashish i rybku iz pruda!
  28/11 20:37
  Putja : fiskult privjet iz maskvõ Igor daragoi! skoro ja s tankom kvam na rõbalku priježaju. prikatof polu litrovfku i banju
  28/11 15:28
  IgorMaardust : Dobri Vetsher! No mina puurin tavaliselt kontrollaugud iga 10 meetri tagant ja kui juba olen jõudnud umbes 5 auku ära teha probleemideta (ilma et oleksin ise sisse vajunud), siis viipan Slavale, kes on asjadega kaldal ja ta tuleb põrinal järgi mootorkelgu, taburetkade ja vodkaga.
  27/11 18:43
  Antsuke : juba kannatab, eile käisin
  27/11 13:13
  Männikukarjäär : Kui autot kannab, siis on turvaline..
  27/11 12:55
  Algaja : Hei! Mille järgi aru saate, et järvejää kannab ja võib turvaliselt peale minna? Nädalavahetusel võiks ju minna proovima.
  27/11 12:35
  Vanemadnaised : Meie naiskond on väga elevil tänu sellele, et surfigigolod meiega talveks liituvad ja kultuurimajja (seal treenime muide) sooja suvevaibi toovad. Võib isegi öelda, et duši all saab soe vesi otsa, enne kui kõik on ennast peale trenni puhtaks pesnud. Lihtsalt ülerahvastatus! Aga miks ma siia postitan, siis meie grupi nooremad korvitüdrukud palusid uurida, ega siin mõnda toredat vaba surfimeest leidu?
  25/11 21:59
  karjajuht : talvisel hooajal käime selle pärnu kodanikuga vanemate naiste kossutrennis
  24/11 21:19
  murulauk : Sibul, Pärnu kandis on kodanik, kes hüppab naljaviluks foiliga ja madratsiga 3ms tuulega 10+ meetrit. Ehk siis kõrgusest ja madratsist pole mitte mingit mõtet samas kontekstis rääkida. See on nii teine ja ebavõrdne kaalukategooria. Seda enam, et maailmarekordid sünnivad mingites ulmetingimustes, mida siin kunagi ei esine, kaater püüab su kinni ja tehakse ka maatuulega neid, kui vaja. Ja peale kõike seda annab sponsor sulle uue lohe ja laua ka.
  24/11 11:28
  kyyslauk : tean ka yhte venda, kes hakkas madratsi peal hyppamist harjutama. Tema saladus seisnes selles, et selle madratsi all oli tal normaalne vedruvoodi. 30 m oleks olnud lumme kusta kui tal lagi katus ei oleks jäänud. Esimesese korruse puidust vahelaest lendas ta läbi nagu sulavõist, aga katus oli korralikult laotud kivikatus ja nii jäi see rekord seekord syndimata. Täpsustan, see oli siis eelmisel reedel ja madratsiks oli Dormeo Air Lux Plus!
  24/11 9:54
  kyyslauk : Kui juba madratsi soetamisele mõtled, siis ära patja unusta. Ja tekk poleks ka paha mõte.
  24/11 9:44
  sibul : peaks ka madratsi soetama või mis?
  24/11 8:31
  no ja siis? : no ja siis?
  24/11 0:49
  sibul : täpsustan,inglane Olly Bridge, kes on muidu hydrofoili reissar, hüppas 3 novembril, 28,5m ja loheks siis madrats flysurf soul 10
  23/11 20:34
  sibul : ning madratsiga hüpati hiljuti kõrgusrekord, oli vist üle 20m?
  23/11 20:19
  murulauk : Pidasin silmas pigem Eestit. Ei oska öelda, mis eesmärgil või tunnetuse saamiseks neile see madrats anti. Madratseid on nagunii kahte tüüpi, avatud ja suletud kambritega. Viimaseid on võimalik veest relaunchida. Kuigi üldjuhul on madrats mõeldud inimesele, kes lohet kontrollib ja seda iga paari minuti tagant vette või kaldale ei kukuta. Lisaks madrats töötab nõrgema tuulega.
  23/11 19:51
  sibul : muide möödunud talvel, fuerteventural nägin et koolitajad andsid algajale kaldal kätte esimeseks prooviks just madratslohe, oli mingi tundmatu brändi lohe, trapetsi külge kinnituvad, tõetruud, u 10m2 suuresed, nii et koolitavad küll
  23/11 18:57
  murulauk : Ma ei tee landkite maha, aga kui on valida algajal, kas minna landkite või snowkite, siis viimane. Lumel saad kergemini sõitma, lumel lohiseda on mõnusam kui liivas (mis võib lõppeda vees). Landkite on pigem alternatiiv maatuule ja inimtühjade sügiseste või kevadiste randade ärakasutamiseks.
  23/11 18:47
  murulauk : Kuna landkite koolitus iseenesest juba on orienteeritud algajamatele sõitjatele, mis on nagu hüppelauaks vette minekul (nagu ka lumelaualohevärk), siis seal juba peitub vastus. Madratsid on edasijõudnute rida ja mitte keegi ei kasuta madratsit koolituseks, pole kunagi kasutanud ja ei hakkagi kasutama. Miks ajada keerulist asja ülikeeruliseks?
  23/11 18:41
  Järgmised 50 - Kuvab kõik kirjed korraga
   
  Tuulepealne maa
  tuulm/spuh.s.
  * Stroomisurf:-(-)
  * Kakumäe:-(-)
  * Vääna:2.5(3.7)104°
  * MAXWAVE:2.5(4.3)64°
  * Kaberneeme:-(-)
  Tallinnmadal:0.0(0.0)39°

  Speed Pirate 2018
 • ANDRE TAMPÕLD, 91.4
 • RANNO RUMM, 85.9
 • KAUR FILIPPOV, 84.5
 • ERKKI SOOSAAR, 80.0
 • REIN KOLTSUK 76.1
 • JÜRI KALDOJA, 75.5
 • TOOMAS KASENURM, 74.5
 • OLAVI OLLINO, 73.6
 • MIKK TUISK, 73.4
 • JOHN KAJU, 69.5
 • AIVO PRÜKK, 69.2
 • RITA REEMANN, 68.7
 • VALDE VIIDING, 68.4
 • TARVI KALNIN, 65.2
 • KRISTEL KAUBI, 57.1
 • MEIGO JÄÄGER, 54.7
 • ELENA LASS, 48.0
 • ...

 • Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
  Leht genereeris: 0.229 Sekundit