Teretulemast KITEZONE
Reklaami siin!
    
Windguru
TALLINN VÄÄNA PÄRNU RISTNA SALMISTU VÕRTSJÄRV TOPU LAULASMAA

M E N Ü Ü
 Avalehele  Kontakt
 Uudised  Uudiste arhiiv
 Lisa uudiseid  Reklaam
 Surfiturg  Surfikohad
 Fotogalerii  Videoklippe
 Rannakaamerad
 Lingid  Hääletamine

Lohesurfi koolitus
Tule õpi surfama, hüppama, trikitama!
 • Lohesõidu õppimisest
 • Ohutusnõuded
 • Registreeru koolitusele

 • Koostööpartnerid

  rekaamrõivaid kõigile

  Saaremaa surfarid


  Foorum
  ·GPS-i täpsuse katsetamine
  ·Tormi Taltsutajate Vennaskond (TTV)
  ·Loomkatsed GPS seadmetega
  ·Lohesurfi õppimine
  ·Harku koorikul lohesid testimas
  ·Talihooaja maasikad
  ·Surfiteemalised filmid
  ·Ozone 2013 lohed lendu!
  ·Püünsi tormike
  ·WindMate for Iphone

  loe lisaks...

   
  Tuulemõõtja : No on mis ta on, tuleb anda aega inimestele reguleerimiseks. Äkki on roostes, äkki on kadunud. Aga lõppkokkuvõttes saab selle tuule ka tuletada ja kui suund on teada, siis täna pidi seal lainetama küll.
  20/04 19:02
  LaurP : Mis seis Vääna tuulemõõtjaga on?
  20/04 17:11
  petslane : Jah, windgruru näitab tänaseks piritale kollast tärni ja homseks väikese lohe tuult
  20/04 11:25
  Targajutumees : Õnneks hakkab vaikselt läänekaare tuul puhkuma ja merevesi soojenema, siis ei pea enam siin lolli juttu ajama.
  18/04 19:17
  Kõhtkäibläbi : Aa ei poisid - ärge mõelge kohe halvimat, ma ei käi koguaeg seal. Lihtsalt enne ühte surfi tegime sõbraga hiinakat Pirital ja siis hiljem külmas vees ja lõõtsuvas tuules tõmbas see järsku kaane nii alt ära, et...
  16/04 22:41
  Kõhtkäibläbi : Suvel muidugi poe taha, aga talvel või sügisel, kui tuul tugevam, käin taara vastuvõtus ikka.
  16/04 15:56
  Püünsi : Mis see pisikese peni piss ikka teeb? Tõeline Püünsikas käib ikka poe taga kaka-junnimas. Mõni vähem arglik laseb lausa kottide alla...
  16/04 14:22
  Rannalõvi : Mul isiklikult pole bikiinimeres kannikate vahel rigamise vastu absoluutselt mitte midagi. Peaasi, et mammid on klähvivate sülekoertega sinna ei roniks. Kusjuures mõni peni konkreetselt kuseb lohekoti peale nagu põõsale, nägin seda ise Püünsis.
  16/04 10:28
  av : See "Surfiala kaldal läheb jällegi suuremaks, kus lohesid rigada" on muidugi ainult teoorias nii - kui on päikseline ilm siis ronivad päevitajad ikka rigamisalasse lebotama...
  16/04 9:47
  Kakumäe_Surfikool : Kakumäe Surfikool liigub tõesti natuke vasakule poole ja surfiala liigub ka rohkem vasakule, kuid see on marginaalne kaotus Arvestades, et kuni Tabasalu pangani saab rahulikult surfata madalas vees. Surfiala kaldal läheb jällegi suuremaks, kus lohesid rigada.
  15/04 21:43
  @Kakumäe_Surfikool : Kas vastab tõele, et surfiklubi nihkub paarkümmend meetrit Tiskre poole ning seetõttu kitseneb ka surfiala?
  15/04 11:02
  andreas LF : to Surf: foili teemal - ma olen kaks hooaega foiliga sõitnud, lühidalt - hoopis teine maailm võrreldes twintipiga triibutamisega. foiliga õppimisel peab kannatust olema. inetist leiab videosid ja kui huvi päriselt, siis oleme oma tiimiga valmis õpetusi jagama. universaalne foili kombo hetkel müügis 700 euro eest - Foil Fish - selle lauaga saab ka ilma foilita madalas vees.
  15/04 9:49
  Kakumäe_Surfikool : Hei Surfarid! Surfihooaega alustame SURFI Kirbukaga 19 mai.🌞🌞🌞 📍Koht: Kakumäe ranna surfialal. 📌Aeg: kell 11.00-18.00 📌Üritus on TASUTA 🔈Oodatud kõik Surfiklubid, endised ning praegused surfarid ja loomulikult uued surfi huvilised ning fännid. 👌🙏Leiame taaskasutuse vanale ja seisma jäänud surfivarustusele (lohesurf, purjelaud, SUP, lainesurf, trapetsid, kalipsod, poomid, mastid purjed, kindad, kardaanid, sussid, lauakotid jne). 😎Müü, osta, vaheta, kingi, anna ära, korralda oksjon. Kõik ideed on teretulnud. 🏖️🌊Tuulise ilma korral saame koos surfata ja testida soetatud surfivarustust. 📌Peale surfi saame KUUMA SAUNA nautida ja surfijutte puhuda. Vaata lisa FB lehel https://facebook.com/events/229618460935839/
  14/04 23:31
  Snõuboarder : Ma olen vahest erandkorras käinud abis küll põllul oma lohedega, aga nipp on selles, et ma olen Argo atra kasutanud. See läheb jõuliselt otse läbi pinnase. Vaod on nagu joonlauaga tõmmatud. Ma arvan isegi, et Murakas ei küta nii hästi.
  12/04 17:06
  petslane : Snõuboarder, kuulujutud käivad, et põllumees pidi isegi täiesti korraliku summa maksma, kui lohe abil kevadkünni ära teed. Jüripäeval Jüri põllule prooovitööks mõned vaod sisse tõmmata oleks üsna sobiv. Kui tahad proovida, leiame sulle kuuri alt väikese adra. Aga hoiatuseks -- adraga õiget vagu hoida ja samal ajal lohet juhtida tahab üsna palju vilumust, arvatavasti pead enne kuskil tühermaal harjutama...
  12/04 10:06
  Snõuboarder : Ega kellegil heal inimesel pole infot, mis seisus Jüri põld ja järved hetkel on? Sisetunne küll ütleb, et aeg oleks hakata kalipsot panipaigast välja otsima, aga lootuskiir siiski tuhmub viimasena.
  11/04 17:50
  eksvaatab : Mul sama plaan, et kui triibutamine ära tüütab ja enamus lihtsamad trikid selged on, siis võiks foili proovida. Hetkel ma näen foili eelist ainult selles, et nõrkade Eesti suvetuultega paaruta nagu vana kunn. Ja sõitmine annab nagu lendamise effekti - hõljud vee kohal vaikuses.
  10/04 21:09
  tynis : eks aastakese paari pärast tekib järelturg ja hinnad tulevad alla - seni on muudki mida õppida ja harjutada.
  10/04 18:06
  Surf : Eks nad sinna 1000 ja + komplekt ole.
  10/04 15:48
  tynis : eks mõtted ikka on et võiks olla foil, kuni need maksavad kasutatud auto mõõdus, seni vaatan eemalt.
  10/04 15:02
  Surf : Kas olete foili laua peale mõelnud? On keegi soetanud soetamas või kuidas on esimese triibuni jõutud? Uut foili kama on siin igal tootjal väljas, on kellelgi miskit kaasa rääkida?
  10/04 14:15
  Kaspar : TO: SUUDPUHTAKS ma telefonitsi võin vastata su küsimustele. Teen seda isiklikust huvist- otsin hetkel lohesurfi ettevõtmisesse instruktorit. Tel +372 58 28 58 68
  09/04 13:25
  Dseimi Oliver : Sellega ma olen appsoluutselt nõus, et 12 metra tuult on parim õhtusöök ja mereõhk teeb vabaks ja õnnelikuks ja kohtumine sõpradega on chill. Aga et sellest tuulest ikka korralikult kõhu täis saaks, pead ise merel sõitma ja lustima, mitte kubemeni vees seisma ja vaatama, kuidas keegi bodydräägib ja Sinu või leivaisa liine sõlme keerab ümber adru.
  09/04 11:14
  Juss : Elustiil ei too rikkust majja, küll aga südamesse rahu ja kui rahu on südames, siis ootamatult, võib isegi õelda et enesele uskumatul moel kulud langevad, vahest tuulevaikuses istudes saad aru, et eilne õhtusöök oli 12 metra tuult, veidi soolvett ja liivaterakest....aga see selleks. Lohesurfikoolitaja nii nagu ka ripsmetehnik kes on oma alal hea, on loonud oma klientuuri mis reeglina kasvab ju soovitustel, suust suhu, küünelt küünele, tuulest tuulde, piisava koguse kundede olemasolul teenid omale vastava paksuse leivaviilu. Erinevalt küünetehnikust ei pea sa kohamaksu maksma, aga kui tunned et on raske üksi alustada koolitajana, siis otsi eesti surfitiimid ülesse ja paku oma teenust läbi nende, sel juhul küll tekib sulle leivaisa ja pead jagama vastavalt kokkuleppele, mis on ka õiglane kuna sinu senises kliendi portfellis surfiõpilased puuduvad. Kuigi hea nipp oleks ju ära kasutada sinu jälgijaid instas ja youtubis, kui jälgijaid on palju ja nad näevad sind ühel hetkel füüsilist funny nautimas erinevates eesti randades, siis see ju tekitaks iseenesest tohutu klientuuri ja silmailu kõikidesse spottidesse ja sa oleksid ise leivaisa. Kas sa surfad ka?
  06/04 23:00
  möller : unusta kõik ülalmainitud, taxify aitab
  06/04 22:53
  Suupuhtaks : Tere, olen ajaga kaasaskäiv inimene. Olen olnud nii kinnisvaramaakler, ripsmetehnik, küünetehnik, proovinud ka vahelduva eduga olla youtuber ja instagrammer. Nüüd ei tea, kas hakata personaaltreeneriks, toitumisnõustajaks või hoopis Teie poolt välja pakutud ja kiidetud lohesurfi instruktoriks. Olen jah niiöelda ummikseisus isegi. Miks keegi ei räägi lohesurfi instruktori majanduslikust poolest - kui palju maksab see dokument ja koolitus ning kui palju läheb aega, et eelkõige see raha tagasi teenida ja seejärel endale hakata leiba teenima. Ja seejärel vorsti leiva peale. Jah, koolituse hinnad on küll teada tuntud üle maailma IKO koolides, aga kui palju sellest jääb instruktorile ja kui palju võtab leivaisa ära?
  06/04 19:19
  kartee : pirita kaamera http://www.surf.ee/images/webcam.php?camID=1&reso=640
  05/04 14:43
  &re : Männikul oli küll äsja kalamees keelu eirates peal.. aga kas Pirita on jäävaba? Kannatab laupäeval keeluvabalt merele minna?
  05/04 13:46
  aitab küll : Eilsest 4.aprill on jääle minek keelatud !
  05/04 12:23
  kartee : Kakukas on juba peaaegu jäävaba, laupäeval saab hooaja avada!
  05/04 11:26
  To jeck : Kindasti vaata üle ka El cotillo spotid.. saare põhja otsas on korralik laguun ning saare põhja poolsel lääne kaldal leiab korralikud atlandi lained, kus käivad nii lohetajad kui lainesurfarid.
  05/04 11:18
  Triin : Windguru pole eriti adekvaatne Fuerteventural, pealelõunal võib tuul puhuma hakata aga windguru ei pruugi tuult näidata. Saare põhjaosas Corralejo ligidal Flag Beachis on kohati terav kivine põhi, kus end ära lõhkuda võib (soovitan igal juhul kalipsot ja susse kanda naha kaitseks). Soovitan saare lõuna poole minna Sotavento laguuni lohetama. Kui seal high tide on täitub muidu liivane rand veega, siis on seal nagu paradiis, kus on põlvekõrgune flat ning saab üle liivariba merre hüpata, kus tugeva tuulega vägev lainetemöll. Üldine reegel on kohalike sõnul selline, et saare lõuna pool on tavaliselt vähem tuult kui saare põhja osas.
  29/03 19:56
  jeck : Tere, plaan minna Fuerteventurale järgmine nädal, kas keegi oskab nõua anda, mida silmas pidada? Soov oleks leida head lohetuult (kuigi vaatan et windguru pole kuigi optimistlik)
  29/03 10:25
  Martti : Kristiin on tubli et viitsib tegeleda ja toob Teile koolituse koju. Enamus instruktoritest ei saagi universaalset koolitajat, mõni koolitab lapsi, mõni algajaid ja keegi teeb trikikoolitusi. Hea et on võimalus saada Eestis IKO paber ja kui huvi siis ise edasi areneda.
  29/03 10:08
  Kristiin : @Konstruktor - tavaliselt ma ei viitsi sõna siin väga võtta, sest tihti kipub niisama jauramiseks minema. Aga kuna korraldan neljandat korda IKO instruktori koolitust - siis tean väita, et iga mees ei tule seda tegema, ikka need kellel suur huvi ja tahtmine. Tegin ise oma litsentsi aastal 2009, kui olin suhteliselt algaja, kogemus tuleb igas asjas ajaga. Sellist situatsiooni ma hetkel ei näe, et igaüks rannas on koolitaja - kursusel on vaid 8 kohta ning järgmise kursuse korraldan alles aastal 2020.
  29/03 7:22
  mõlanaator : Kas mõni kontor SUP abitreeneri kaardikesi ka juba väljastab ?
  29/03 0:50
  Konstruktor : Peaasi et seda lolli olukorda ei tekiks, et kaks sõpra saavad rannas kokku, üks küsib teiselt, mis teed. Ah lohesurfi instruktor olen. Mis ise? Kuule ma ka instruktor. A kes see seal on? Ka instruktor? Keda me siis õpetame? Kurat küll! Ühesõnaga - lohesurfi instruktor peab olema oma ala fanatt, kes oskab peaaegu kõike, teab peaaegu kõike ja on ise triibutamisest peaaegu tüdinenud. Mingi värske kollanokk võib oma IKO kaarti kodus imetleda. Rannas on ta rookie. Thats it.
  28/03 23:33
  Kristiin : Hei kõigile! Sellel aastal korraldab Surftown jälle IKO instruktori koolitusele ning sellele eelnevalt assistendi koolituse (vajalik enne instruktori koolitust). Kuna huvi ei ole olnud viimastel aastatel meeletult suur, siis järgmine koolitus on planeeritud suvi 2020. Kellel vähegi mõttes instruktori paberid ära teha, koolitada Eestis või välismaal (saan ka läbijatele tööd pakkuda ja tean, et ka teised surfikoolid otsivad instruktoreid), siis kindlasti kasutage võimalust. Rohkem infot linglilt https://surftown.ee/koolitused/iko-itc-lohesurfi-instruktorite-koolitus/ ning alati võib mulle julgelt kirjutada või helistada 56691870
  28/03 18:03
  Näljane hunt : Tibisid võiks rohkem randa jõuda. Jube vorstipidu on koguaeg! Seoses sellega ma annan hea idee lipumeestele - chikkidele koolitus odavamaks teha. Nagunii neist pooled sõitma ei hakka pluss endal on timm koolitada, kui saab kanni ka näppida. Idee eest sikspäkid tulen võtan rannast ära kevade poole.
  28/03 12:13
  hea : et neid oinaid vähem on, jääb ruumi rohkem!
  28/03 10:56
  Uudishimulikule : Eks koolitusel käidagi, et asjast aimu saada. Alles siis saadakse aru, et nõuab palju vaba aega, tahet, julgust raha jne. Mõni uljam ostab kohe ka kalli varustuse ja siis paari aasta pärast üritab siin sellest sama hinnaga lahti saada, kuna pole kordagi kotist välja võetud.
  28/03 10:11
  Peeter : Katariina ei ole algajatele, läheb mitu aastat enne kui Katariinale võib minna!
  28/03 9:17
  Uudishimulik : Aga mis värk sellega on, et koolitusel käib 10 inimest, aga reaalselt Katariinale jõuab 1. Kas ikka valiti vale spordiala, jäi midagi natuke ebakindlaks ja ei julge tulla või käiakse ainult kuskil väljakal sõitmas? Tegelt ma tean vastust, aga ootan lipumeeste kommentaari.
  27/03 23:35
  Ettevõtlik : Võrgu- ajastul pole vaja randa, põllule, mäele jõudagi. Vaatad klippe, loed foorumeid, jätad kõik trendivad seisukohad ilusti meelde ja välja ilmud ainult koolitaja lippu maasse lööma.
  27/03 20:41
  Vanapeer : Hommikul kui kires kukk ja päike tõusis, olid tegijamad juba merel.. kohtuti rannas ja prognoosist ei teatud ööd ega mütsi.. lõkkeääres teinekord neid jutte kuulata on äge...
  25/03 19:18
  Noor Kala : Mul on küssa vanadele kaladele. Et nimelt, kui veel Feissat ja Instat olemas ei olnud, siis kuidas te ennast vette ja mäele suutsite vedada? Praegu jääb mulje, et ühtegi triipu ei vees ei lumel ei tehta mingi uduse telefonipildita? Ma ise käisin Tuhakal sõitmas ja telefon oli autos. Kas tegin midagi valesti või võtate mind omaks?
  25/03 17:14
  Salmele lisaks : Ja lohe võtke kuulikindel, sest põlluomanik on jahipüssi ja haavlitega ka kohal
  23/03 13:48
  Salme : Kuna utleb kindlasti laulupidu Jüris, palun arvestage et parem halss ees on peatee ja rannaalas raileyt ei tee.
  23/03 11:48
  Salme : Vähem möla pikem piip. Ma täna 18 Jüris põllul. Kahju, et varem ei saa, tööinimest põld ikka nöögib. Kes veel?
  23/03 11:45
  Hüljes : Mul tuli triip ilus pikk triip, a siis avastasin, et eelmine triibutaja on kõik paberi ära raisand. Kas keegi rulli paberit tooks, muidu jäängi potile isuma
  22/03 23:42
  Järgmised 50 - Kuvab kõik kirjed korraga
   
  Tuulepealne maa
  tuulm/spuh.s.
  Muuga:6.0(8.4)203°
  Tallinnmadal:12.3(14.0)186°

  AIR Pirate 2018
  .

  Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
  Leht genereeris: 0.180 Sekundit