Teretulemast KITEZONE
Reklaami siin!
    
Windguru
TALLINN VÄÄNA PÄRNU RISTNA SALMISTU VÕRTSJÄRV TOPU LAULASMAA

M E N Ü Ü
 Avalehele  Kontakt
 Uudised  Uudiste arhiiv
 Lisa uudiseid  Reklaam
 Surfiturg  Surfikohad
 Fotogalerii  Videoklippe
 Rannakaamerad
 Lingid  Hääletamine

Lohesurfi koolitus
Tule õpi surfama, hüppama, trikitama!
 • Lohesõidu õppimisest
 • Ohutusnõuded
 • Registreeru koolitusele

 • Koostööpartnerid

  rekaamrõivaid kõigile

  OZONE lohed


  Foorum
  ·GPS-i täpsuse katsetamine
  ·Tormi Taltsutajate Vennaskond (TTV)
  ·Loomkatsed GPS seadmetega
  ·Lohesurfi õppimine
  ·Harku koorikul lohesid testimas
  ·Talihooaja maasikad
  ·Surfiteemalised filmid
  ·Ozone 2013 lohed lendu!
  ·Püünsi tormike
  ·WindMate for Iphone

  loe lisaks...

   
  Rassolnik : Sortsid kalipsole peale ja ei naera keegi. Lödipüks
  24/04 8:52
  Sup huviline : Hei! Vaatan, et reklaamitakse supirännakuid peegelsiledal veel. Kas sellised tingimused üldse sobivad algajale? Ei sooviks terve rühma ees naerualuseks jääda. Olen kuulnud, et siledas vees on raske tasakaalu hoida ja vähegi tugevama hootõuke korral on laud alt läinud ja ise selili. Kas eraldi supi foorum on ka olemas?
  23/04 23:52
  Kaine Aasta Siberis : Ei ole mõtet magu kurnata ja keset töönädalat peale laksida. Pigem võtke üks Borrjomm näpu vahele ja mingi supimatkale.
  23/04 22:02
  rahu : ainult rahu, kohe kohe hakkab heledalt laksama
  23/04 10:14
  LohedeOst24 : Täpselt nii see on, raha kohe kätte! Eile saabus meile Cabrinha kirjadega 9 ja 12m kile ja see kaunistab nüüd õnneliku Viljari puuriita Keilas. Suveks on meil üks riigihange, kus paljud lasteaiad ja koolid lähevad remonti ja maalritele on vaja suuremas koguses kattekilesid.
  22/04 23:34
  EndineFriistailer : Ise mõtlen ka varustuse müügile ja mootorratta soetamisele. Päikselised ja tuulevaiksed kevaded-suved soosivad teisi ekstreem naudingu alasid rohkem. Kas see hooaeg sai ka meetri hinnaga lohed ära müüa? Eelmine aasta osteti neid edukalt vanematele inimestele puuriitadele ja maalritöödeks.
  22/04 11:08
  Tuulitu : oh milline ilus tuulevaikne kevad, kestakse see igavesti, ootan huviga Üllari jutule järge
  22/04 0:07
  Üllar Lambamägi : Üks võimsaim tegudele suunav jõud kadeduse kõrval on armastus, seega proovin viimast tekitada ka Tuuli hinges. Nagu kombeks, võib rääkida ebaolulistest asjadest, kuid vaikida olulisest. Erandina kergitan loori sündmuselt, mis juhtusid surfideidi päeval edasi. Olin tünga- koolitusega leppinud, kama surfmobiili tassinud ja alustamas riiete vahetusega. Seisin inimtühjas rannaparklas pealmine kiht surfiriietest eemaldatud, kui tundsin et ma pole seal üksi, minu taga seisis keegi kelle pillku tundsin oma kummi- varukatest ja säärtest vabal kehal, ta vahtis mind vaikides. Mässisin kiiruga ennast rätikusse millega olin just plaaninud oma külmunud keha soojaks hõõruda ja pöörasin ümber. Tere Üllar sõnas võõras, minu nimi on Tormi ja ma olen kogu päeva sind vaikselt eemalt jälginud. Olin hämmingus ja ka vihane, sest keegi asjasse mittepuutuv tegelane on nõuks võtnud minu surfikohtingut monitoorida. Hetkeks tekkis mõte, kas tegemist on mõne KOOS liikumise esindajaga, kellel pole parasjagu kellegiga koos midagi ette võtta? Kuid Tormi seletas edasi, et tunneb Tuulit ja tegu olevat neiuga, kes on väga heitliku ja vahest ka kiusliku loomuga. Seevastu tema Tormi on vastutustundlik ja oma sõna taga seisev noormees, kes igal võimalusel Tuuli poolt petetud surfaritel abiks käib. Ka Tormi oli sellel päeval uue Surfikaubanduskeskuse avamisele kutsutud, kuid loobus minekust, sest teadis et randades võib olla Tuuli ohvreid. Ta lisas, et kui oleksin toonud randa lohe või purjelaua oleks ka tema kohe põõsastest välja tulnud ja mulle täit tormi teinud, aga kuna olin SUPiga siis jäi ta peitu. Nagu alati on kõige tähtsam äri, seega soovisin Tormile oma ambitsioonikaid plaane surfitööstusesse sisenemisel tutvustada, kuid sama mystiliselt kui ta saabus oli ka kadunud. Nii jäi küsimata, kas teda päevahinnaga ka tellida saab ja mis raha eest ta randa tulemata jääks. See leping tõstaks minu Üllari surfi- jumaluse staatusesse, oleksin Alfa ja Oomega, Torm ja Tuulevaikus, Taevas ja Põrgu kes orkestreerib surfirandades toimuvat.
  19/04 17:23
  VittTaali : Vahendan WOO kuumakseid, 10a. pakett soodushinnaga 1.-EUR/kuu kohe makates 1200.- Pakkunine kehtib 10 päeva, kiirustage surfarid! Samas võtan utiliseerimisele vanu WOO seadmeid mis võimelises kasvõi hetkeks Äpiga suhtlema.
  19/04 13:13
  HappyKaple : Meil just vastupidi - oleme surfipaar ja nagu seitsmendas taevas juba seitse aastat või rohkemgi. Leidsime üksteist rannast, nüüd mediteerime hommikuti koos, joome kookospiima, uinume võrkkiiges kaisus iga õhtu tähistaeva all, joonistame liiva sisse südamekesi ja üksteise nimetähti ja travelime ühest paigast teise ja surfame 24-7-365 koos ja nii forever and back. Olge ka õnnelikud! #õnnejunnissurfipaar #laveisintheair
  19/04 8:49
  Miigor Ang : Eestis paraku tuult enne sügist ei tule. Mõõdikute, kaamerate ja muude vigurite asemel tasub madrats ja suurem laud soetada. Kui sellestki abi sünnib...
  17/04 17:23
  Rein Rets : Omma silm om kunningas... ole rannas, rinnakarvad mõõdavad edelatuult ja kotkasilm tshekib veebi.
  17/04 17:02
  Priit Pätt : Oskab keegi soovitada korralikku paikset tullemõõtjat ja veebikaamerat?
  17/04 13:45
  Tuuli : Väga vabandan Üllar, aga elu on selline (et mees ootab naist, teadmata, kas ta saabu. Kahjuks viibisin ühe surfipoe avamispeol ja jäin natuke kauemaks tantsu vihtuma pikajuukseliste ja päevitunud torsodega lustilauduritega. Küll me rannas kohtume, suvi on alles ees! Päikest!
  16/04 18:32
  Üllar Lambamägi : Esimene surfikohting oli positiivne, vähemalt saadud kogemuse osas. Olin rannal tunnijagu varem, sest ettevalmistuste list oli pikk. Kuna ilm oli tuulevaikne siis kaasas oli omatehtud SUP-parv mis tuli rannale valmis tassida, ka outfiti sättimine võttis aega, sest viimasel hetkel oli surfiturul saada vaid S ja XXL suurustes kasutatud kalipsosid ja pidin ostma mõlemad. Väiksemalt võtsin alumise- ja suuremalt ülemise- osa, õigupoolest ainult sääred ja varrukad, sest kõik mis sinna vahele jäi haises higi ja uriini järele. Kogu pealmine kiht oli aga värskelt alevi parima õmbleja käe alt tulnud ja hoidis slimilt kogu kremplit koos. Viga oli muidugi see, et kodus eelnevalt castingut ei teinud, oleks teadnud speedod alla jätta, õnneks oli aga ilm jahe ja kõik rippuv tõmbas kokku ja weird feeling kadus mõne minutiga. Kaasa pakkisin ka romantilise piknikukorvi, koduõlle, samaka, hapukurgi ja soolapekiga. Laotasin alevi klubist laenatud punase sametkardina liivale ja jäin aerule nõjatudes helenistlikus kontrapost poosis oma esimest surfideiti ootama…… Tunnid möödusid ja keha jahtus, kannikad tõmbasid kokku ja varasemalt nii hästi istuvad surfipüksid hakkasid alla vajuma. Hakkasin mõistma, et olen saanud esimese õppetunni mida IKO raamatutes ei õpetata, see on “tüng”, sain seda mõistma kui proovisin meenutada neiu nime, kellega pidin kohtuma. Aitäh Tuuli !
  15/04 21:23
  Odratolgus : LonelyRebel9m, loe seda: http://www.kalapeedia.ee/meremeeste-uskumused.html, eriti tähtis: "Tuulevaikusest loodeti üle saada lausumise, vandumise või vilistamisega või sellega, et noor ja süütu meremees kraabib 3 korda besaanmasti."
  15/04 10:28
  LonelyRebel9m : Ise ka kahetsen, et leivad surfariga ühte kappi panin. Alguses oli kõik pöörfi, aga rutiin tuli kiiresti ja tunned, et hingamisruumi enam ei ole. Asi on läinud niikaugele, et naine ütleb mulle, et läheb sõbrannaga joogasse, aga samal ajal surfab teiste meestega. Ja mina jälle ütlen, et tööl on tähtis koolitus, aga ise olen Rummu karjääris supi instruktoriga deidil. Ei jaksa lihtsalt seal valede puntras enam olla. Kuidas käituda?
  15/04 8:52
  SuhteEkspert : Psühholoogia cum laude lõpetanud ja lugematute uurimistööde läbiviijana võin kinnitada ja lausa isegi manitseda, et surfiperekonna loomine lõpeb kurva üksindusega. Võimalik on hädakorral lohesurfar+supjooga / lohesurfar+teibamees / lainelaudur+lohesurfar jne. Kindlasti ei tohi olla sama ala, sest siis lõhkeb armastus plaksuga nagu hipipeo õhupall või lendab susinal teadmata suunas pooltühjana minema. Ühe ala inimeste suhted olgu nii pinnapealsed kui võimalik, isegi Fuckbuddindus korra kuus on vastunäidustatud.
  13/04 17:11
  Sass : Tere. Kakumäe kandist on leitud üks Nobile laud. Palun võtta ühendust tel.5147696
  12/04 21:12
  Kakumäe Surfikool : Big Air Kakumägi 2019 võistluse toimumisaeg 20.05-09.06.2019 Tulge võistlema ja kaasaelama! ajavahemik.https://www.facebook.com/events/315322725823858/
  10/04 10:06
  Üllar : Pole varem surfikohtingul käinud, seega olen väga elevil…uuuh. Sain vihjest aru, et /kuldvõtmeke sic !/ loheneidude hinge on võimas pump või koguni kompressor. Kohtinguks lasen alevi parimal õmblejal “Müstiku” popikute lõigete järgi rõivastuse õmmelda. Plaan on muidugi suurem, ehk peale jõulist surfiilma sisenemist (instruktor, klubi, surfipere jne.) luua surfimoe suunanäitja, vabaaja/elustiili bränd “Creme de la Surf by Üllar”, turunduse suunda mudiks surfiblogis. Hea, et ilmad soojad, saab loomad laudast karjamaale ja jääb rohkem aega enese surfi skeenes ülestöötamiseks. Trehvo !
  09/04 12:10
  Salme : Vaatan, et lubab tõelist kirgede tormi Kakumäel.
  08/04 14:45
  Aadu : Tähendab mina selle perekonna loomisega ei kiirustaks. Ootaks ikka ära, kas EKRE kahe surfari vahelist liitu soosib. Mis siis kui üks on liiga päevitunud ja teine sõidab shortsid kalipso peal? suht Eesti vastane, ei vä?
  07/04 18:47
  Birgith : sinusuguseid aplaid mehepoegi on meil juba jalaga segada. aga annan sulle siiski võimaluse. järgmisel laupäeval, kell 130, kakumäe surfispotis, tule ja pumpa algatuseks minu ja mu sõbranna 17m ning 13m Eleveight lohed täis, siis vaatame edasi, kuki muki Üllar
  07/04 18:07
  Üllar Lambamägi : Nüüd kui kevad käes ilmad soojad ja instruktori kursused lähenemas lõi tunne alakehasse, et võiks ühe ropsuga ka surfiperekonna luua. Andke nõu kuidas surfi neidistele läheneda, kas näidata uut surfilauda, pumbata torso toonusesse või toimib äge surfiauto ? Mul mingit kuningriiki taga pole, seega naiste saamine on ka muidu raskendatud, äkki surfimaailmas on latt madalamal.
  07/04 16:35
  kahju : kohe pärnakatest, nad ei saagi sel hooajal vette, panevad suuska metsavahel
  07/04 11:51
  Pärnu pilt : http://www.terviseparadiis.ee/kaamera.html
  06/04 12:03
  ikka : veel väga tihe jää pärnus
  05/04 22:28
  kas : pärnu laht on ikka veel jääs? vette saab?
  05/04 21:33
  &re : Kirdetorm on siiapoole teel - kinnita lauale kõrgusemõõtja ning aktiveeri kiirusemõõtja ja osale kiirus-kõrgus-hangtime mitmevõistlusel http://www.speedpirate.com/blackpearlcup/
  04/04 12:24
  Linnavurle : Elan väikeses poissmehekorteris. Ilmad on ilusad ja käed kangesti sügelevad maatöö järgi - tahaks rehitseda, kaevata, midagi pintseldada, prahti korjata ja looduse eest hoolitseda. Kas kuskil surfiklubides mingeid talguid ei tule juba?
  03/04 23:31
  kõvv : search, quest ja kõik muu esopask kokku
  01/04 11:15
  2in1day : Unustasin täpsustada, et päeva ei lõpetanud niisama triibutamine, vaid tegemist oli "Loojangusurfiga", mis on siis jälle veespordialade mõistes üks tipp.
  31/03 21:23
  2in1day : Täna oli erakordne juhus ja võiks öelda isegi surfari märg unistus - sai samal päeval sõita nii lumelauda kui twintippi. Käisin tegin alguses ühe kõva Jüri agrosessi, ja kui jalad soojaks sain, siis küpsetasin veel Stroomis lainetes mõned kevadrullid ka peale. Eepiline stoked päev ühesõnaga!
  31/03 21:20
  Investor : See escape kontseptsioon on tegelikult äriliselt väga geniaalne lahendus, kuna enamik "põgenemisi" sooritatakse paaris ühel supilaual ja loomulikult ilma aeruta. Seega on käivitamiskulud juba poole väiksemad. Olen huvitatud sellele uuele klubile ka oma õla alla panema.
  30/03 15:32
  Lohemõõtja : Püünsis saab sõita igas suuruses lohega. Suuremas suuruses sõitjad vahest ei saa lihtsalt lauale, ja väiksemas suuruses sõitjad on lohisenud ka üle tee poe ette parkimisplatsile.
  30/03 15:27
  Karr : Kas Püünsis saab sõita ja mis suuruses lohega?
  30/03 13:20
  Per aspera to Surf : Uus klubi “Kirov" pidi tulema Viimsi, aga kuna sinna üks klubi juba tuleb siis loobusin. Kui Keski valitsus Tallinnas kestma jääb siis arvatavasti tuleb uus klubi hoopis Kalaranda ja nimeks tuleb "Patarei Surf”. Ärikontseptsioon on rajatud ühele tootele "SUP-escape", kus vangla riietuses on võimalik mängida läbi põgenemine ranna- patareist ja asuda surfates põgenema Soome suunas. Klienuur on eelnevate aastate jooksul teiste SUPi ärimeeste poolt juba Rummus hea eel- treeningu saanud. Toote järelmüük toimub laste kaasamise näol, kus peale õnnestunud põgenemist saavad lapsed võimaluse vanematele jägi SUPida.
  30/03 12:20
  Vaatleja : Kes see kõva mees siis oli, kes Püünsis juba laternaposte hakkas oma langevarjuga maha niitma? Kohalik inimene peab hakkama varsti vist pealambiga jalutamas käima, kui samas vaimus jätkatakse.
  30/03 0:04
  Iff : To SurfiMimmid: SUPi hooaeg on avatud, tulge sõitma. Võta ühendust: http://facebook.com/sicestonia
  28/03 11:33
  Instawolf : Et selgitada võhikule, kuidas päris surf ära kaob ja digitaalseks muutub (ehk siis keegi enam vette ei viitsigi minna), siis mina tegin oma viimase bali surfireisi pildid oma koduaias, nii et lumi oli veel maas. Ja koduaeda saan ma lubada tänu oma väga suurele followeride kogukonnale.
  28/03 8:37
  Instawolf : Mul on ammu juba telefonis selline äpp, et kui võtan sisse sellise mõnusa poosi, teen selfie, siis see äpp lisab mulle taustaks mere, ja jalga laua. Olen nii juba 2 aastat tulistanud, kui tegelikkuses ma oskan sõita ainult ühele poole ja allatuult.
  28/03 8:31
  Konteinerisurfar : Kruvi lakke, ämbriga vett näkku ja laike koguma. https://vimeo.com/32396423 - iga ilmaga.
  27/03 20:15
  Economy+ : Kui hoone paika saad, siis mul on pakkuda lisapakett - kaks Jyski võrkkiike, kaks lippu ja üks kasutatud Bluetooth kõlar. Müün veidi kallimalt kui poes. Kuhu uus klubi tuleb?
  27/03 18:33
  Per aspera to surf : Ostan surfiklubi stardipaketi: merekonteiner 1tk. columbia kivi 4tk. euroaluseid 10tk. kaablirulle 2tk.
  27/03 16:46
  NanoInfluencer : Saalis lõhkumine ei sobi kõigile, proovisin talvel, kuid loobusin, sest väsimusest värisevate kätega surfimütside kudumise produktiivsus langes trastiliselt. Seevastu olen käinud talvel jääaugus ujumas, mis võimaldab ehk hooaja ilma kummita läbi ajada.
  27/03 1:54
  Influensa : Tegelikult. kui asja globaalsemalt vaadata, siis kahjuks läheb üldse lohesurf moest välja. Põhjuseks on see, et ta ei vormi sportlase kesta, ja kest on maailma mastaabis a ja o. Moodi on tulnud ja tuleb veel rohkem CrossFit. Surfikutsud tuleb nüüd asendada dobermannide, rotveilerite ja bulldogidega. Need lõngakerad, kes supilaual eile nunnutasid, homme enam higisesse Gymi ei sobi.
  26/03 20:36
  speedo : Märkasin väga asjakohast kommentaari ja olen rõõmus, et keegi on kursis selle aasta surfitrendidega. Shortsid on nii eilne päev. Stringi kalipso peale kui tahad ajaga kaasas käia! Kui võimalik siis leopardimustrilised. Äärmisel juhul neoon-kollased või - rohelised.
  26/03 20:07
  Punctuality : Palun olla täpsed - tegemist on kaubamajaga. Pood võib tunduda solvav.
  26/03 17:34
  to Salme : Speedo, kõige paksem surfisuss ja kama randa ratastega surfikotis
  26/03 15:48
  Järgmised 50 - Kuvab kõik kirjed korraga
   
  Tuulepealne maa
  tuulm/spuh.s.
  * Vääna:1.5(2.4)340°
  * Kakumäe:-(-)
  * Stroomisurf:1.6(2.8)269°
  * MAXWAVE:2.5(2.8)153°
  * Kaberneeme:-(-)
  Muuga:4.3(5.6)41°
  Miinisadam:2.3(4.0)49°

  Speed Pirate 2019

  speedpirate.com


  Black Pearl Cup

  1. Martti Ainola  66.1
  2. Kaimar Halliste 26.2
  3. Alan Sünd    24.8
  

  Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
  Leht genereeris: 0.229 Sekundit