Teretulemast KITEZONE
Reklaami siin!
    
Windguru
TALLINN VÄÄNA PÄRNU RISTNA SALMISTU VÕRTSJÄRV TOPU LAULASMAA

M E N Ü Ü
 Avalehele  Kontakt
 Uudised  Uudiste arhiiv
 Lisa uudiseid  Reklaam
 Surfiturg  Surfikohad
 Fotogalerii  Videoklippe
 Rannakaamerad
 Lingid  Hääletamine

Lohesurfi koolitus
Tule õpi surfama, hüppama, trikitama!
 • Lohesõidu õppimisest
 • Ohutusnõuded
 • Registreeru koolitusele

 • Koostööpartnerid

  rekaamrõivaid kõigile

  Saaremaa surfarid


  Foorum
  ·GPS-i täpsuse katsetamine
  ·Tormi Taltsutajate Vennaskond (TTV)
  ·Loomkatsed GPS seadmetega
  ·Lohesurfi õppimine
  ·Harku koorikul lohesid testimas
  ·Talihooaja maasikad
  ·Surfiteemalised filmid
  ·Ozone 2013 lohed lendu!
  ·Püünsi tormike
  ·WindMate for Iphone

  loe lisaks...

   
  Teibamees : Mul on sarnane kogemus olemas, kui lõin ühe kilekotimehe naise üle või õigemini lihtsalt leidsin ta rannast. Tagantjärgi tark olles oleks võinud selle tembu tegemata jätta, aga mis tehtud, see tehtud.
  26/12 17:23
  SeksiguruBalilt : Tuleb ikka hinnata seda, mis Sul hetkel on. Ühel päeval läheb naine spasse lihtsalt kellegi teisega. Jäädavalt. Esmapilgul võib see olla ju isegi unistus, aga järgmisel hetkel murrab Su südame. Jäädavalt.
  26/12 1:16
  &re : Harkus oli täna väga raske sõita. Ei mitte sellepärast et sulalumi ei libise, vaid paar kalameest grillisid ülestuult liha...
  25/12 16:48
  Snõuboarder : Tähelepanelik lugeja kindlasti märkas uut ja esmapilgul tundmatut sõna - täpselt nii see on. Uudisena siis tuleb surfikultuuri kõnepruuki täiendusena "agrosurf" ja see tegevus on siis eranditult põllul lohe jõul liikumine. Võib olenevalt aastaajast olla ka maastikurulaga.
  25/12 16:08
  Snõuboarder : Kuna paljude surfarite talvine surfikogemus piirdubki internetis surfamisega (Kas Jüris... jne) ja nad on kuskilt kuulnud, et keegi käib nii järvedel kui ka põldudel, siis täna võtsin oma südameasjaks käia kõik lähipõllud läbi, teha lumepaksuse mõõtmised ja põllumeestega kokkulepped. Igatahes, enne uut lumesadu ja külmalainet agrosurfi võimalusi Harjumaal pole. https://www.upload.ee/image/9344364/Jyri.jpg https://www.upload.ee/image/9344368/Keila.jpg https://www.upload.ee/image/9344369/Saue.jpg
  25/12 16:03
  petslane : Täna jääle, homme vette? kisub sulaks..
  25/12 9:13
  tahaksin : ka jõulude ajal harkule tulla aga ei saa, naine vedas mind lõuna eesti spa-sse, nüüd pean siin vastumeelselt mõnulema
  25/12 8:40
  &re : Kisub tuuliseks, ülehomme Peter Lynn Voltage, millega pagi veetud 135 km/h, tuleb lendu vist lasta. Kui Harku kannab, tule proovi taltsutada lohe...
  24/12 20:51
  PudiPaiEst : Tere kallid sõbrad! Postitus on eelkõige suunatud ettevõtetele, kes tegelevad lohesurfi varustuse maaletoomisega, aga ka tavainimestele, kelle laigid oleks väga tähtsad ja üleüldse kelle jaoks ma tegelikult seda kõike teen. Nimelt tekkis mul idee hakata Eesti oma surfibloogeriks ja influensseriks. Tahan masendunud ja rutiinis pereinimestesse ja ka tegevusetult ringi hängivatesse noortesse süstida seda adrenaliini, mõnu, vabadust, lootust - mida pakub lohesurf. Helesinine vesi, lumivalge liivarand, napid bikiinid, käest kinni, backroll, vihmavarjuga alkovaba ananassi-kookose kokteil, uued tuttavad, mõnus reggae musa, nokamüts ööläbi tagurpidi peas, logud kastiautod, mis randa kruisivad, nii et taga kastis on kaks tantsivat tüdrukut ja kama. Party-eat-surf-sleep-sex-repeat stiil oleks mul. Kindlasti kõik joogiasi oleks alkoholivaba ja toiduasi enamvähem veegan, ainult hommikuks oleks õnnelikud kanamunad kuskil beachil elava tule peal, ülejäänud päev on proteiinid, salatid, sparglid, energiavesi. Et alustada, vajan päris korralikku varustust, alustades lohesurfi ja vaba aja riietusega ja lõpetades fotoasjadega. Margieelistust ei ole, tahan vaid, et varustus oleks kvaliteetne, uueneks igal hooajal ja sisaldaks kahte lauda ja 4 lohet. Fotoasjadest oleks vaja GoPro Hero7 Black koos Karma Gripiga, Canon EOS-R koos kolme objektiiviga ja seljakotiga + Mavicu droon lisaakudega. Riided ja kalipso ma olen vaadanud, et Mystic vist on siin kõige populaarsem, aga need võiks olla mingid exclusivemad rare edition versioonid, kui tavalisel surfipäeval kuskil pealinna rannas. (No kõigil on ühesugune pontso ja Tsärk vms - no ja veelkord big no) Ühesõnaga ootan siis tagasisidet ja pakkumisi just varustuste poole pealt. Vastutasuks loomulikult pakun palju kvaliteetset video ja pildimaterjali (Insta+ Tube + HD reklaammaterjal kodulehtedele) ja just Eesti keeles ja Eesti turule. Miks ma ei küsi autot, kuna allkirjastasin äsja lepingu tuntud autotootjaga (veel saladus), kellelt sain esimeseks kolmeks aastaks maasturi koos haagissuvilaga. Pretty stoked yeah bro? Let the epic journey begin! #Luxurysurflifestyle #Aroundtheworldtoday #Party-eat-surf-sleep-sex-repeat
  23/12 13:16
  küssa : kui kuumaks võib seal asja ajada?
  22/12 18:38
  Laulasmaa surfiklubi: Oleneb osavõtjate arvust. 5 osalejat igas klassis ja anname kuuma. Suusk, laud ja uisk
  22/12 18:25
  Lumelaua klass : https://slaalom.ee/juhendid/NoR_WSEC_2019.pdf 4.2. Kites - kites with skis and kites with snowboard ehk kas suusamehed ja lumelauamehed sõidavad samas klassis või peetakse arvestust eraldi ikkagi ?
  22/12 18:00
  Laulasmaa surfiklubi: Lohed oodatud!!!!! Infot loheklassi kohta võite küsida ka xtremkite@gmail.com https://winter2019.slaalom.ee/2018/12/21/registration-for-european-championships-is-open/
  22/12 15:53
  petslane : Ma vaatan, et selle kiire aasta talvise jää edetabelisse on mõned märjema poole esindajad ka sattunud
  21/12 19:09
  &re : Kiire aasta, millist ammu pole korratud http://kitezone.ee/upload/winterspeed2015.html
  21/12 15:13
  Bouncer : Kas WOO talvistes oludes ka toimib ja kas lumel/jääl hüppuritel on oma liidritabel ? #aiss #snõu #hilljamp
  21/12 15:11
  lumi : kust saaks näha eelmiste aastate, ametlike talviseid speeditulemusi? üritaks sel talvel ka mingi tulemuse kirja sõita. Tänud ette!
  21/12 15:04
  &re : Lõdvalt... õhk kannab varju ja vari suusatajat .. ja suusatamisest saab lendamine https://www.facebook.com/peterlynnkiteboarding/videos/364924604241245/
  21/12 14:24
  DonCorleone : Kas õhk langevarju ka kannab? Kui kannab, siis kas suusataja liikuma ka tõmbab?
  21/12 14:18
  DonQuixote : jää kannab, järved põhjani külmund (kaldas)
  21/12 14:05
  Salme : vot vot, kiirus ja turvalisus ennekõike!
  20/12 14:48
  Snõuboarder : Käisin ka mõni päev tagasi Maardu järvel möödaminnes lumeolusid hindamas ja jää paksust mõõtmas. Järsku tuli eemalt üks seltsimees jõledama paaruga. Vanal oli üks esimestest C lohedest ja mingi uiskude-kelgu hübriid, nagu Sa Salme räägid just. Kui ta seal oma asju kokku pakkis, tegin loomulikult juttu, niipalju kui vene keelt oskasin. Sain aru, et mees on NSVL aegne hokikoondise väravavaht ja hiljem iluuisutajate jäämeister. Kuna ta oli kõva kalamees ka, siis igavusest nokitses endale mingi kelgu valmis, et lihtsam oleks järve peal manööverdada. Sellest arenes tal muidugi välja mingi kinnisidee järjest kiiremaks paremaks jne. Ta oma hinnangul on saanud kätte umbes 120 km/h (pealtvaatajad ka ütlesid, et vähemalt sada on sees!). Rääkis, et ei julge enam vanast peast ilma kiivrita sõita, et muidu poleks 130 ka probleemiks soodsate tingimustega (klaas jää ja allatuul). Lihtsalt see vana kobakas hokikiiver pidi 10-15 km maha võtma, tuuletakistus on nii suur. Aga kaitseb vähemalt rumalat pead - nii ta ütles, kui lahkus. Tänase seisuga oli Maardus 5-10 cm lumekiht ja kalamehed pluss surfarid ajavad oma asju.
  19/12 21:46
  Salme : Ühtlasi laenake mulle ka seda nutikella, tahaks selle spiidi piraadi võistluse kinni panna oma kelgu ja loherakendusega.
  19/12 15:30
  Salme : Jüri põld jääb juba üksi igavaks. Unistada tuleb suurelt, nad ütlevad äripäevas. Homme suuskade, kelkude ja perega lohega soome.
  19/12 15:28
  paks : mis värk on siis? järvedel jää peal ja kannab?
  19/12 11:05
  Vastus : Las see hull kreeklane kisendab ja kihutab, kui tahab. Eesti rahvas võiks kodus püsida ja traditsioone austada. Üks õhtu laste ja naisega peaks ju vastu pidama, ilma et peaks jälle merele minema. Võiks palvetada ja aasta jooksul kogunenud pattude eest andeks paluda, metsloomadele toitu ja oravatele pähkleid viia ja õhtu lõpetuseks Jürile (põllumees) kaart saata.
  19/12 1:05
  Küss : https://youtu.be/Il0FpSZP_GU
  18/12 21:51
  Küss : Kas tänavu aasta jõulusurf ka tuleb.
  18/12 21:01
  Salme : Homme lasen Jüri põllul uiskudega. Kes liitub? Põllumees ka retsilt häpi, saab kohe kartuli maha lükata.
  17/12 10:32
  petslane : Kas Jüri põld on juba valge? Oras ilusti ühtlane, ilma mätasteta?
  17/12 10:00
  &re : Eile sai vedel hooaeg ilusa lõpu, aitäh! Täna Harku peal oli tahke pind suusale tip top aga vesi oli siin seal veel toimetamas. Kui pimedas lähete, olge ettevaatlikud.
  16/12 15:49
  Pealik : Teeme siis nii, et keegi ei astu üle reeglist ehk täna oli surfihooaja lõpetamine. See tähendab ainult ühte - vette keegi enam ei lähe see aasta. Olgu kui tehnoputter või ilus ilm tahes. Hoiame kinni traditsioonidest. (Nagu kala ei püüa kudemisajal, vähki ei püüa keeluajal, äsja lahutatud naist ei tiri voodisse jne). Kuna on teada, et leidub aktiviste, kellel varustus sügeleb, siis AlaLiit on pannud välja inspektorid põhiliste veekogude äärde vastutavateks ja karistusteks on varustuse konfiskeerimine (enampakkumine surfiturul), võistlustele mittelubamine ja surfipoodides kliendistaatuse tühistamine (pm uus duotone dice läheb nii kalliks, et jalad haisevad). Rahulikke ja tuulevaikseid pühi!
  16/12 0:26
  Piletigajama : Kui Sa nii saad orgunnida, et tunnipiletit ostes puhub tund aega ühtlane meretuul, siis ma võtaks päris tihti neid kahe-kolmekaupa. Muidu ruumipuudus tekib hooaja jooksul umbes 2 korda Katal ja 2 korda Püünsis. Siis kui on ideaalne tuul, päike ja kõik, kes vähegi sõita oskavad, otsivad keldrist laua üles, pühivad tolmu maha ja viilivad veel töölt takkapihta ära.
  14/12 20:29
  Surf : Tasuliseks! Kuupilet, aastapilet ja tunnipilet. Kohe ruumi palju merel.
  12/12 21:38
  Piletigajama : See varustuse 1-2 aastane müügiintervallsüsteem muidugi kehtib tavainimestele. Suvel oli näha, et kakumäele koolitusele tullakse uue Ferrariga ja kalipsot käiakse poest ostmas tutika lumivalge Range Roveriga. Neile muidugi tuleb müüa kõige uuem ja kallim asi ja sedagi veel +20% juurdehindlusega, et elu oleks parlanksis. Nagunii on see hind neile odav.
  12/12 20:53
  varustus : surfilaager on pooltühi sellepärast, et seal asi liigub järjest kaugemale surfist
  12/12 9:25
  Piletigajama : Jama ongi selles, et surfarihakatistele tehakse ajupesu - et üle 3 aasta vana lohe ei lenda, laguneb ja blablablaaa. Nagu mõminaräpp. Toimiva varustuse esimeseks kaheks hooajaks võib osta endale 600- 999 euriga. Kusjuures tonni eest saab juba ässade kama kaks aastat kasutatuna või siis lausa poest uusi asju. Kes see siin pakkuski alles neid Poolamaa lohesid eelmise aasta mudeleid 500 euroga? Mis raha see on, selle leiab igaüks. Jalgrattad maksavad samapalju, mis seisavad keldris. Ülikond on kallis ja kingad, mis seisavad kapis. Tuul puhub tasuta. Kui Teile meeldib Müsticu vorstipidu, siis jätkake samas vaimus. Kui meeldib silmailu, siis uutele (näkkidele) on just vaja müüa korras kasutatud lohed, et nad õpiks esimese kahe hooaja jooksul sõitma, saaks aru, mis neil vaja ja sulanduks massi. Uut kama tuleb müüa edasijõudnutele, kes teavad, mida nad vajavad ja mille eest nad maksavad. Nii lihtne see ongi. Niikaua, kui koolitusel öeldakse, et varustus maksab 2-3000, siis jääb ikka see Roostal rummiviskamine, vanad peerud ja pooltühi surfilaager.
  11/12 20:14
  Piletigajama : No tegelikult vandil pole nagunii randa asja, nende pärusmaa on Venuse klubi ümbrus ja Bmw-dega tegelevad autolammutused ja siis aliexpressist Nike Air Maxide tellimine. No mõned eksemplarid on vahel figureerinud Püünsis või Stroomis, aga need on nagu seened peale vihma, korra on ja siis jälle pole. Merel ja rannas käivad ikka kas vaimselt toredad või siis kehaliselt ilusad inimesed. Ja kui silmailu tahta - siis just paljudele alustavatele naistele on jäänud mulje, et lohesurf on rikaste sport. Tegelikult ainuke probleem lohesurfi juures on see, et sul peab olema võimalus tuulisel ajal töölt ära viilida ja tuulevaikse ilmaga kõik järgi teha. See on kogu mure.
  11/12 20:04
  kulak : krt lohesurf võiks ikka jääda rikaste hobiks. pole vaja igasuguseid vante oma pleekinud osoonidega merele tilbendama, oleks rohkem ruumi ja silmailu
  11/12 16:03
  teibamees : lohesurfi on u 3X odavam harrastada kui purjelauda. nii et ärge nutke ja makske müüjatele õiglast hinda, muidu jäätegi ümbrikupalka saama!
  11/12 15:09
  varustus : Vaata kuidas tahad, aga lohesurf ei ole kindlasti odav harrastus. Ta on kas kulukas või rohkem kulukas.
  11/12 13:54
  Piletigajama : Vot just vastupidi, seda arvamust ongi vaja muuta, et surf on kõigile, mitte ainult rikastele. Küsimus ei ole pileti hinnas, vaid selles, et üks surfikogukond saab pileti ühe hinnaga. Mitte nii, et üks ostab 12 euriga ja teine 5 euriga. Kui Sa oled nii rikas, siis toeta loomade varjupaikasid või lastehaiglat, mitte Piletilevi. Maksaks pileti eest ka 15 või 20 eurot, kui sellest 5 näiteks läheb kuskile surfiteemalisse heategevusse (noorte trenn, ürituste korraldamine vms) ja uksel on ka tervitusjook. Kõik me teame, et läbu käive, kasum ja palk tuleb baarileti tagant, mitte piletimüügist. Lohede ja varustuse müügitaktika on ka siin väikeses konnatiigis valesti - tänu millele jääb uutele tulijatele arusaam, et tegemist on rikaste meelelahutusega. Aga sellest teinekord.
  10/12 20:41
  Maaletooja : Saad carbon laua, panen täna strapid peale, või sõidad buutsidega? Käin nüüd crossfitis ja seetõttu õlled võid ise peale sessi saunas ära lasta.
  10/12 17:51
  To piletigajama : Surf pole vaestele
  10/12 17:50
  Maaletooja : Mul on 2019 demo kama laupäev ja pühapäev täitsa vabad. Kuhu plaanid minna, võin ära tuua. (Kui päris saaremaale just ei plaani minna)
  10/12 17:48
  isaHirv : Kas keegi viitsiks laenata sixpäki eest mõnda uuemat lohekomplekti (kuivülikond, lohe, laud) nädalavahetuseks? Tegin nädalavahetuseks plaani midagi uut õppida..
  10/12 16:25
  to piletigajama : Täitsa õige tähelepanek. See aasta oli ikka eriti hästi näha, et Surfilaagri piletiga oli üle võlli keeratud..eriti arvestades, mis esinejad seal olid. See lõpupidu võks tõesti kõigile 5 EUR olla, teise 5 EUR-i eest tarbitakse seal ikka mõni limpa.
  10/12 11:40
  Piletigajama : Mind on mitu aastat huvitanud, et miks korraldatakse Surfihooaja lõpupidu - ja siis müüakse pileteid kahte moodi. Esimene mood on see, et ostad piletilevist, maksad 10 euri ja siis lisaks veel mingi vahendustasu. Teine mood on see, et pannakse mingisse listi ja saad 5 euroga. Surf pidi olema ju mingi ühine kogukond värk? Miks ei võiks siis kõik inimesed pileti saada võrdse hinnaga? Kõik on ju surfarid, kõik on kellegi sõbrad, kõik on mingi "klubi" liikmed? Kindlasti pole paljudel rahast kahju, aga kas sa viskad 5-7 eurot prügikasti? Ahh jaa, eks see surfilaager ka peegeldas seda hetkesituatsiooni täitsa ilusti. Nii Eesti surf ei arene. Jäävad vanad peerud omavahel rummi viskama kuskil Roosta puhkekülas ja ongi kogu moos.
  09/12 22:58
  mis : kuradi pärast sellise koera ilmaga vette ronid? ketra parem lõnga või koo sukki
  05/12 17:43
  petslane : Päeva kokkuvõte: neli erinevat sorti sademeid: vihm, lörts, jäide, rahe -- 19 m/s iilidena piki põske.
  05/12 17:15
  Järgmised 50 - Kuvab kõik kirjed korraga
   
  Tuulepealne maa
  tuulm/spuh.s.

  Speed Pirate 2019

  speedpirate.com


  Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
  Leht genereeris: 0.207 Sekundit