Fri Nov 15 10:04:12 EET 2019FULL SCREENEPL EMVWINTER PIRATEWINTER EPL
km/h | knots
  • MAX SPEED
  • 1*10 sec MAX SPEED
  • 5*10 sec MAX SPEED
  • 500m DISTANCE SPEED
  • 1852m DISTANCE SPEED
  • 1H BEST SPEED
  • MONTHPIRATE
  • PIRATE 2019
  • ELL EMV 2019

MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. RANNO92.4482019-10-26Kite Team Estonia, Koovi, suht tugev tuul SW suunalDownload
2. KAUR FILIPPOV86.1482019-10-26Miniloots/Karale/15-22/Ventum KiteboardingDownload
3. ANDRE TAMPÕLD83.342019-10-26Koovi EMV lõpupiduDownload
4. REIN KOLTSUK80.382019-10-01koovi mändjalasurfclub miniloots sww 12-17msDownload
5. MIKK TUISK78.4082019-10-26Saaremaa Lohesurf; CF Estonia KooviDownload
6. TOOMAS KRIVONOGOV76.4022019-10-22Häädemeeste, SW 9-12m/s, Gaastra Spark 12m2Download
7. OLAVI OLLINO75.5642019-10-01Surf Center - North Orbit 9m HäädemeesteDownload
8. KERLI OTTI74.1242019-10-26Kite Team Estonia, Koovi, 13-18m/s, 7m2Download
9. TOOMAS KASENURM74.0162019-10-26pärnu surfiklubi. 14msDownload
10. JÜRI KALDOJA72.8482019-05-02Surf Center, Häädemeeste, W 10-15m/sDownload
11. AIVO PRÜKK71.822019-10-01Ma ja Sa, Häädemeeste, W 14m/sDownload
12. RITA REEMANN70.5962019-10-26Miniloots,Karala,15/20,Ventum KiteboardingDownload
13. TRIINA TREI70.3572019-10-14Surfhouse, Häädemeeste, SW 9-14m/s, GaastraSpark9m2Download
14. ALAN NAISHKITES ESTONIA70.0562019-05-31Naish EstoniaDownload
15. KASPAR CUREISLAND COM69.8042019-11-12Cureisland, Mändjala, 30knotsDownload
16. MARTTI AINOLA67.6812019-05-09Xtremkite.ee Laulasmaa 7-11msDownload
17. SILVER KATTAI62.5762019-03-28Pirita SWS 8-12ms, 11m aeros cruiser sr, Z Foil, veehooaja esimene päevDownload
18. ERKKI SOOSAAR62.5682019-09-15Surf Center, PärnuDownload
19. TAHO-JAAN TRUUS62.2442019-10-12Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 8-10m/s WESTDownload
20. KRISTI PÄHKLIMÄGI62.1362019-10-12StroomiDownload
21. AIVAR VORMAN61.1042019-10-12Häädemeeste, W 8-10m/sDownload
22. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA61.0882019-06-12No WorkDownload
23. KRISTEL KAUBI60.7322019-10-01Team Chica, Häädemeeste, 14 m/sDownload
24. TARVI KALNIN59.52019-06-29Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
25. MIHHAIL MEINSON59.0622019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
26. ELELY RAHUMÄGI59.0142019-09-12kullipesaDownload
27. ELENA LASS58.3922019-10-26Black Team Estonia, Pärnu rand, S, 20-25 knDownload
28. KAIMAR HALLISTE55.9132019-11-04No Work Surf Club, Presidendi flät, NE 20-36knotsDownload
29. MADIS PÕDRA55.672019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
30. LEMBIT SELJAMAA55.2962019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
31. KASPAR ROOST48.5282019-10-19PüünsiDownload
32. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
33. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
34. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
35. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

1*10 sec MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. KAUR FILIPPOV77.472019-10-29Kadunud sessiooni näidudDownload
2. RANNO76.682019-10-26Kite Team Estonia, Koovi, suht tugev tuul SW suunalDownload
3. REIN KOLTSUK74.9242019-10-26Mändjala surfclub Miniloots kuskil karalas tuul 12-17Download
4. ANDRE TAMPÕLD69.4322019-10-26Koovi EMV lõpupiduDownload
5. AIVO PRÜKK69.2652019-10-01Ma ja Sa, Häädemeeste, W 14m/sDownload
6. JÜRI KALDOJA68.7742019-10-25Pärnu Surf Center, SW 10-15m/sDownload
7. TOOMAS KRIVONOGOV68.7712019-10-22Häädemeeste, SW 9-12m/s, Gaastra Spark 12m2Download
8. KERLI OTTI67.2072019-10-26Kite Team Estonia, Koovi, 13-18m/s, 7m2Download
9. TOOMAS KASENURM66.7222019-10-26pärnu surfiklubi. 14msDownload
10. OLAVI OLLINO66.3492019-10-01Surf Center - North Orbit 9m HäädemeesteDownload
11. TRIINA TREI66.3042019-10-31Surfhouse, Häädemeeste 9-14m/s, Gaastra SparkDownload
12. KASPAR CUREISLAND COM65.5422019-11-12Cureisland, Mändjala, 30knotsDownload
13. RITA REEMANN65.0362019-10-26Miniloots,Karala,15/20,Ventum KiteboardingDownload
14. ALAN NAISHKITES ESTONIA64.5132019-05-31Naish EstoniaDownload
15. MIKK TUISK63.5752019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
16. MARTTI AINOLA61.782019-04-13Xtremkite.ee Lohusalu, 4-6m/sDownload
17. SILVER KATTAI60.7532019-03-28Pirita SWS 8-12ms, 11m aeros cruiser sr, Z Foil, veehooaja esimene päevDownload
18. AIVAR VORMAN59.5372019-10-12Häädemeeste, W 8-10m/sDownload
19. TAHO-JAAN TRUUS59.4762019-10-12Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 8-10m/s WESTDownload
20. ERKKI SOOSAAR59.4092019-09-15Surf Center, PärnuDownload
21. KRISTEL KAUBI59.2522019-10-01Team Chica, Häädemeeste, 14 m/sDownload
22. KRISTI PÄHKLIMÄGI57.482019-10-12StroomiDownload
23. MIHHAIL MEINSON56.2772019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
24. ELENA LASS55.4692019-10-26Black Team Estonia, Pärnu rand, S, 20-25 knDownload
25. TARVI KALNIN54.9112019-06-22Surf Center, Kullipesa, SW 8-15m/sDownload
26. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA53.7632019-06-12No WorkDownload
27. LEMBIT SELJAMAA52.9452019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
28. MADIS PÕDRA48.7872019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
29. KASPAR ROOST44.6282019-10-19PüünsiDownload
30. ELELY RAHUMÄGI44.0452019-09-12kullipesaDownload
31. KAIMAR HALLISTE35.7312019-11-04No Work Surf Club, Presidendi flät, NE 20-36knotsDownload
32. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
33. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
34. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
35. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

5*10 sec MAX SPEED

NameSpeedResultsStartDescriptionFile
1. KAUR FILIPPOV76.7677.47 77.25 76.96 76.42 75.702019-10-29Kadunud sessiooni näidudDownload
2. RANNO75.8776.68 76.07 76.05 75.64 74.92019-10-26Kite Team Estonia, Koovi, suht tugev tuul SW suunalDownload
3. REIN KOLTSUK73.2974.66 74.35 73.16 72.38 71.912019-10-26Mändjala surfclub Miniloots kuskil karalas tuul 12-17Download
4. ANDRE TAMPÕLD68.50369.43 69.22 68.50 67.93 67.43 2019-10-26Koovi EMV lõpupiduDownload
5. AIVO PRÜKK68.47569.26 68.93 68.41 67.98 67.79 2019-10-01Ma ja Sa, Häädemeeste, W 14m/sDownload
6. JÜRI KALDOJA68.38368.77 68.60 68.39 68.27 67.88 2019-10-25Pärnu Surf Center, SW 10-15m/sDownload
7. KERLI OTTI66.5767.24 66.76 66.4 66.23 66.212019-10-26Kite Team Estonia, Koovi, 13-18m/s, 7m2Download
8. TOOMAS KASENURM66.40366.72 66.41 66.39 66.29 66.20 2019-10-26pärnu surfiklubi. 14msDownload
9. OLAVI OLLINO65.88566.35 66.11 65.96 65.60 65.41 2019-10-01Surf Center - North Orbit 9m HäädemeesteDownload
10. TOOMAS KRIVONOGOV64.13165.07 64.56 64.03 63.58 63.41 2019-10-31Gaastra spark 12, Häädemeeste, 10-14mDownload
11. TRIINA TREI63.4466.48 64.63 63.83 61.24 61.032019-10-31Surfhouse, Häädemeeste 9-14m/s, Gaastra SparkDownload
12. ALAN NAISHKITES ESTONIA63.28364.51 64.13 63.04 62.92 61.81 2019-05-31Naish EstoniaDownload
13. RITA REEMANN63.2665.09 63.97 62.63 62.4 62.22019-10-26Miniloots,Karala,15/20,Ventum KiteboardingDownload
14. KASPAR CUREISLAND COM63.06465.54 63.34 62.77 61.96 61.70 2019-11-12Cureisland, Mändjala, 30knotsDownload
15. MIKK TUISK62.98363.58 63.30 63.09 62.81 62.14 2019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
16. SILVER KATTAI59.89960.57 60.27 60.08 59.61 58.95 2019-06-21pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
17. AIVAR VORMAN58.74959.54 58.84 58.49 58.48 58.39 2019-10-12Häädemeeste, W 8-10m/sDownload
18. TAHO-JAAN TRUUS58.40259.48 58.96 58.81 58.44 56.32 2019-10-12Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 8-10m/s WESTDownload
19. MARTTI AINOLA57.96758.89 58.42 58.23 57.93 56.36 2019-05-09Xtremkite.ee Laulasmaa 7-11msDownload
20. KRISTEL KAUBI57.79759.25 58.41 57.57 56.92 56.83 2019-10-01Team Chica, Häädemeeste, 14 m/sDownload
21. KRISTI PÄHKLIMÄGI56.93657.48 57.35 56.93 56.51 56.41 2019-10-12StroomiDownload
22. TARVI KALNIN56.657,48 56,86 55,06 54,74 54,312019-06-29Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
23. ERKKI SOOSAAR55.3859.41 55.62 55.37 53.62 52.88 2019-09-15Surf Center, PärnuDownload
24. VALDE VIIDING54.46...2019-07-08EPL EMV 2019Download
25. TOOMAS PERTEL54.44...2019-07-08EPL EMV 2019Download
26. MARGO VESSELOV54.34...2019-07-08EPL EMV 2019Download
27. ELENA LASS53.91454.97 54.50 54.10 53.13 52.87 2019-10-27Black Team Estonia, Pärnu rand, S, 20-30 KNDownload
28. MIHHAIL MEINSON53.62256.28 53.83 52.79 52.71 52.50 2019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
29. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA52.05353.76 52.34 51.67 51.48 51.02 2019-06-12No WorkDownload
30. LEMBIT SELJAMAA51.61552.95 51.56 51.46 51.16 50.96 2019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
31. MEIGO JÄÄGER50.91...2019-06-05EPL EMV 2019Download
32. ELELY RAHUMÄGI42.79444.04 43.80 42.50 42.00 41.62 2019-09-12kullipesaDownload
33. KASPAR ROOST41.61544.63 43.69 40.51 39.90 39.35 2019-10-19PüünsiDownload
34. MADIS PÕDRA41.54248.79 40.39 40.27 39.91 38.36 2019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
35. KAIMAR HALLISTE29.20435.73 29.89 27.28 26.62 26.50 2019-11-04No Work Surf Club, Presidendi flät, NE 20-36knotsDownload

500m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. AIVO PRÜKK67.3622019-10-01Ma ja Sa, Häädemeeste, W 14m/sDownload
2. JÜRI KALDOJA66.0542019-10-01Surf Center, Häädemeeste, W 10-15m/sDownload
3. TOOMAS KASENURM65.0982019-10-26pärnu surfiklubi. 14msDownload
4. TOOMAS KRIVONOGOV64.8872019-10-22Häädemeeste, SW 9-12m/s, Gaastra Spark 12m2Download
5. RANNO62.2842019-10-07Häädemeeste, 10msDownload
6. OLAVI OLLINO62.0612019-10-01Surf Center - North Orbit 9m HäädemeesteDownload
7. KASPAR CUREISLAND COM60.3082019-11-12Cureisland, Mändjala, 30knotsDownload
8. SILVER KATTAI58.7642019-06-21pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
9. TRIINA TREI57.8872019-10-31Surfhouse, Häädemeeste 9-14m/s, Gaastra SparkDownload
10. AIVAR VORMAN57.7792019-10-12Häädemeeste, W 8-10m/sDownload
11. KERLI OTTI57.4132019-09-21Kite Team EstoniaDownload
12. KRISTEL KAUBI56.4842019-07-05Team Chica, Häädemeeste,10-16 m/sDownload
13. TAHO-JAAN TRUUS55.3512019-10-12Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 8-10m/s WESTDownload
14. ALAN NAISHKITES ESTONIA54.9312019-05-31Naish EstoniaDownload
15. ERKKI SOOSAAR53.9552019-09-15Surf Center, PärnuDownload
16. KRISTI PÄHKLIMÄGI53.952019-10-12StroomiDownload
17. MIHHAIL MEINSON53.4342019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
18. TARVI KALNIN53.2972019-06-22Surf Center, Kullipesa, SW 8-15m/sDownload
19. MARTTI AINOLA52.5632019-04-13Xtremkite.ee Lohusalu, 4-6m/sDownload
20. ELENA LASS52.552019-10-26Black Team Estonia, Pärnu rand, S, 20-25 knDownload
21. ANDRE TAMPÕLD52.3362019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
22. LEMBIT SELJAMAA49.8572019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
23. MADIS PÕDRA48.6282019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
24. KAUR FILIPPOV46.7362019-10-01MINILOOTS/Koovi/10-17/North Orbit 10mDownload
25. REIN KOLTSUK46.5712019-10-01koovi mändjalasurfclub miniloots sww 12-17msDownload
26. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA41.8222019-06-09Test 2 LoksaDownload
27. RITA REEMANN41.6782019-10-26Miniloots,Karala,15/20,Ventum KiteboardingDownload
28. ELELY RAHUMÄGI37.7882019-09-12kullipesaDownload
29. KAIMAR HALLISTE35.732019-11-04No Work Surf Club, Presidendi flät, NE 20-36knotsDownload
30. KASPAR ROOST35.3252019-10-19PüünsiDownload
31. MIKK TUISK34.6792019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
32. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
33. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
34. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
35. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

1852m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. TOOMAS KASENURM57.592019-06-27Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
2. SILVER KATTAI57.4722019-06-21pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
3. JÜRI KALDOJA56.772019-05-02Surf Center, Häädemeeste, W 10-15m/sDownload
4. RANNO56.7412019-10-13häädemeeste 10msDownload
5. TRIINA TREI55.2222019-09-16Surfhouse , Häädemeeste. W 10-12m/sDownload
6. TOOMAS KRIVONOGOV52.6162019-10-31Gaastra spark 12, Häädemeeste, 10-14mDownload
7. OLAVI OLLINO51.6922019-08-23Surf Center, PärnuDownload
8. ERKKI SOOSAAR51.5072019-09-15Surf Center, PärnuDownload
9. AIVO PRÜKK50.7162019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
10. AIVAR VORMAN48.3212019-10-12Häädemeeste, W 8-10m/sDownload
11. MARTTI AINOLA47.8792019-04-13Xtremkite.ee Lohusalu, 4-6m/sDownload
12. TARVI KALNIN47.5612019-06-29Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
13. KRISTEL KAUBI46.9832019-06-27Team Chica, Topu, 15 m/sDownload
14. ANDRE TAMPÕLD45.1792019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
15. KERLI OTTI44.2412019-09-21Kite Team EstoniaDownload
16. TAHO-JAAN TRUUS42.5912019-10-12Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 8-10m/s WESTDownload
17. LEMBIT SELJAMAA42.3932019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
18. ELENA LASS40.2972019-10-01Black Team Estonia, Häädemeeste, WDownload
19. ALAN NAISHKITES ESTONIA39.9992019-05-31Naish EstoniaDownload
20. MADIS PÕDRA39.512019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
21. KRISTI PÄHKLIMÄGI37.0292019-10-12StroomiDownload
22. MIHHAIL MEINSON36.5262019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
23. KASPAR CUREISLAND COM36.432019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
24. REIN KOLTSUK35.8782019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
25. KAUR FILIPPOV33.1832019-10-01MINILOOTS/Koovi/10-17/North Orbit 10mDownload
26. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA32.4762019-06-09Test 2 LoksaDownload
27. MIKK TUISK30.1652019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
28. ELELY RAHUMÄGI29.0642019-09-12kullipesaDownload
29. KAIMAR HALLISTE28.2222019-11-04No Work Surf Club, Presidendi flät, NE 20-36knotsDownload
30. KASPAR ROOST27.9482019-10-19PüünsiDownload
31. RITA REEMANN25.3512019-10-26Miniloots,Karala,15/20,Ventum KiteboardingDownload
32. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
33. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
34. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
35. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

1H BEST SPEED

NameSpeedDurationDescriptionFile
1. TOOMAS KASENURM43.7771:00:00Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
2. JÜRI KALDOJA42.6791:00:00Surf Center, Kullipesa, WSW 7-10m/sDownload
3. RANNO40.8291:00:00häädemeeste 10msDownload
4. TARVI KALNIN40.4441:00:00Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
5. SILVER KATTAI36.7151:00:00pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
6. KRISTEL KAUBI34.6161:00:00tsikk, kullipesa, 18msDownload
7. OLAVI OLLINO34.3721:00:00Surf Center , Häädemeeste 10+ms Naish Pivot 9mDownload
8. ALAN NAISHKITES ESTONIA33.8871:00:00Naish EstoniaDownload
9. AIVO PRÜKK33.7531:00:00Ma ja Sa, Häädemeeste, W 14m/sDownload
10. ELENA LASS31.6471:00:00Black Team EstoniaDownload
11. TRIINA TREI30.211:00:00Surfhouse, Häädemeeste, 10-12msDownload
12. TAHO-JAAN TRUUS30.071:00:00Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 8-10m/s WESTDownload
13. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA29.7321:00:00Test 2 LoksaDownload
14. ANDRE TAMPÕLD29.3931:00:00Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
15. KAUR FILIPPOV29.311:00:00MINILOOTS/Koovi/10-17/North Orbit 10mDownload
16. MARTTI AINOLA28.8191:00:00Xtremkite.ee Laulasmaa 7-11msDownload
17. TOOMAS KRIVONOGOV28.8141:00:00Gaastra spark 12, Häädemeeste, 10-14mDownload
18. MIHHAIL MEINSON28.7541:00:00Lääne-Eesti 10 msDownload
19. KERLI OTTI28.3461:00:00Häädemeeste, 10msDownload
20. KASPAR CUREISLAND COM28.3061:00:00Core Kiteboarding EstoniaDownload
21. ERKKI SOOSAAR27.8531:00:00Surf Center, PärnuDownload
22. REIN KOLTSUK27.6041:00:00koovi mändjalasurfclub miniloots sww 12-17msDownload
23. KRISTI PÄHKLIMÄGI27.4721:00:00StroomiDownload
24. AIVAR VORMAN21.6481:00:00Häädemeeste, W 8-10m/sDownload
25. MIKK TUISK21.5681:00:00CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
26. MADIS PÕDRA0.01:00:00NoWorkTeam- Kakumäe, Eleveight RS9 underpowered. First try- iPhone-Trail TrackerDownload
27. TOOMAS PERTEL0.01:00:00EPL EMV 2019Download
28. MARGO VESSELOV0.01:00:00EPL EMV 2019Download
29. MEIGO JÄÄGER0.01:00:00EPL EMV 2019Download
30. LEMBIT SELJAMAA0.01:00:00Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
31. VALDE VIIDING0.01:00:00EPL EMV 2019Download
32. ELELY RAHUMÄGI0.01:00:00kullipesaDownload
33. KASPAR ROOST0.01:00:00PüünsiDownload
34. RITA REEMANN0.01:00:00Miniloots,Karala,15/20,Ventum KiteboardingDownload
35. KAIMAR HALLISTE0.01:00:00No Work Surf Club, Presidendi flät, NE 20-36knotsDownload

MONTHPIRATE

MonthNamekm/hRaceSurfaceOK
VeebruarANDRE TAMPÕLD51.679
MärtsSILVER KATTAI58.566
AprillANDRE TAMPÕLD61.841
MaiKAUR FILIPPOV67.416
JuuniTOOMAS KASENURM63.423
JuuliJÜRI KALDOJA64.772
AugustJÜRI KALDOJA57.21
SeptemberJÜRI KALDOJA61.685
OktooberKAUR FILIPPOV76.76
NovemberKASPAR CUREISLAND COM63.064

PIRATE 2019

NamePointsDIPLOM
1. RANNO16.7
2. JÜRI KALDOJA29
3. TOOMAS KASENURM30.4
4. AIVO PRÜKK39.7
5. OLAVI OLLINO46
6. TOOMAS KRIVONOGOV50
7. ANDRE TAMPÕLD60
7. TRIINA TREI60
9. SILVER KATTAI65
10. KAUR FILIPPOV67.4
11. KERLI OTTI68
12. REIN KOLTSUK81
12. ALAN NAISHKITES ESTONIA81
14. KASPAR CUREISLAND COM91
15. KRISTEL KAUBI95
16. MARTTI AINOLA97
16. TAHO-JAAN TRUUS97
18. AIVAR VORMAN100
19. ERKKI SOOSAAR105
19. TARVI KALNIN105
21. MIKK TUISK118
22. KRISTI PÄHKLIMÄGI123
23. ELENA LASS126
24. RITA REEMANN130
25. MIHHAIL MEINSON133
26. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA142
27. LEMBIT SELJAMAA156
28. MADIS PÕDRA160
29. ELELY RAHUMÄGI176
30. TOOMAS PERTEL180
31. KASPAR ROOST186
31. MARGO VESSELOV186
33. KAIMAR HALLISTE187
34. VALDE VIIDING195
35. MEIGO JÄÄGER196

ELL EMV 2019

#NameSex5*10 secvalues
1.RANNOm77.8178.39 78.24 78.11 77.63 76.7
2.KAUR FILIPPOVm75.3677.3 75.74 75.06 74.73 73.99
3.REIN KOLTSUKm73.2974.66 74.35 73.16 72.38 71.91
4.ANDRE TAMPÕLDm68.50369.43 69.22 68.50 67.93 67.43
5.KERLI OTTIw66.5767.24 66.76 66.4 66.23 66.21
6.OLAVI OLLINOm65.88566.35 66.11 65.96 65.60 65.41
7.TOOMAS KRIVONOGOVm64.11168.77 64.31 62.92 62.42 62.14
8.ALAN NAISHKITES ESTONIAm63.28364.51 64.13 63.04 62.92 61.81
9.RITA REEMANNw63.2665.09 63.97 62.63 62.4 62.2
10.MIKK TUISKm62.98363.58 63.30 63.09 62.81 62.14
11.KASPAR CUREISLAND COMm61.89962.61 62.25 62.01 61.45 61.18
12.TRIINA TREIw61.22263.20 61.52 60.79 60.65 59.95
13.SILVER KATTAIm59.89960.57 60.27 60.08 59.61 58.95
14.AIVAR VORMANm58.74959.54 58.84 58.49 58.48 58.39
15.TAHO-JAAN TRUUSm58.40259.48 58.96 58.81 58.44 56.32
16.MARTTI AINOLAm57.96758.89 58.42 58.23 57.93 56.36
17.KRISTI PÄHKLIMÄGIw56.93657.48 57.35 56.93 56.51 56.41
18.ERKKI SOOSAARm55.3859.41 55.62 55.37 53.62 52.88
19.MIHHAIL MEINSONm53.62256.28 53.83 52.79 52.71 52.50
20.ELELY RAHUMÄGIw42.79444.04 43.80 42.50 42.00 41.62
21.KASPAR ROOSTm41.61544.63 43.69 40.51 39.90 39.35