Wed Jul 10 17:34:11 EEST 2019FULL SCREENEPL EMVWINTER PIRATEWINTER EPL
km/h | knots
  • MAX SPEED
  • 1*10 sec MAX SPEED
  • 5*10 sec MAX SPEED
  • 500m DISTANCE SPEED
  • 1852m DISTANCE SPEED
  • 1H BEST SPEED
  • MONTHPIRATE
  • PIRATE 2019
  • ELL EMV 2019

MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. KAUR FILIPPOV79.9562019-05-26MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
2. MIKK TUISK75.782019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
3. RANNO73.6562019-07-03KiteTeamEstonia, häädemeste 10msDownload
4. ANDRE TAMPÕLD73.5482019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
5. JÜRI KALDOJA72.8482019-05-02Surf Center, Häädemeeste, W 10-15m/sDownload
6. TOOMAS KASENURM71.0262019-05-26Pärnu Surfiklubi. Pärnu rand, 15 m/sDownload
7. ALAN NAISHKITES ESTONIA70.0562019-05-31Naish EstoniaDownload
8. KASPAR COREKITESESTONIA68.762019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
9. MARTTI AINOLA67.6812019-05-09Xtremkite.ee Laulasmaa 7-11msDownload
10. KERLI OTTI64.7822019-07-03Kite Team Estonia, Häädemeeste, 10m/sDownload
11. AIVO PRÜKK63.9362019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
12. SILVER KATTAI62.5762019-03-28Pirita SWS 8-12ms, 11m aeros cruiser sr, Z Foil, veehooaja esimene päevDownload
13. TAHO-JAAN TRUUS61.6682019-07-01Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 11-13m/s WESTDownload
14. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA61.0882019-06-12No WorkDownload
15. KRISTEL KAUBI59.6782019-07-05Team Chica, Häädemeeste,10-16 m/sDownload
16. TARVI KALNIN59.52019-06-29Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
17. TRIINA TREI59.3642019-07-03Team Surfhouse, Häädemeeste(03.07), NW 11-14m/sDownload
18. MIHHAIL MEINSON59.0622019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
19. MADIS PÕDRA55.672019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
20. LEMBIT SELJAMAA55.2962019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
21. REIN KOLTSUK54.9542019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
22. ELENA LASS49.0682019-06-22Black Team Esotnia, Kullipesa, 10-15 msDownload
23. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
24. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
25. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
26. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

1*10 sec MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. RANNO69.6392019-06-27kte, häädekas 10-12msDownload
2. KAUR FILIPPOV69.1062019-05-26MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
3. ANDRE TAMPÕLD68.6822019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
4. JÜRI KALDOJA65.2972019-07-05Surf Center, Häädemeeste, WSW 10-15m/sDownload
5. TOOMAS KASENURM64.7772019-06-27Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
6. ALAN NAISHKITES ESTONIA64.5132019-05-31Naish EstoniaDownload
7. MIKK TUISK63.5752019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
8. KASPAR COREKITESESTONIA62.612019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
9. MARTTI AINOLA61.782019-04-13Xtremkite.ee Lohusalu, 4-6m/sDownload
10. AIVO PRÜKK61.232019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
11. SILVER KATTAI60.7532019-03-28Pirita SWS 8-12ms, 11m aeros cruiser sr, Z Foil, veehooaja esimene päevDownload
12. TAHO-JAAN TRUUS59.1262019-07-01Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 11-13m/s WESTDownload
13. KRISTEL KAUBI58.1832019-07-05Team Chica, Häädemeeste,10-16 m/sDownload
14. KERLI OTTI57.5292019-07-03Kite Team Estonia, Häädemeeste, 10m/sDownload
15. TRIINA TREI56.7832019-07-03Team Surfhouse, Häädemeeste(03.07), NW 11-14m/sDownload
16. MIHHAIL MEINSON56.2772019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
17. TARVI KALNIN54.9112019-06-22Surf Center, Kullipesa, SW 8-15m/sDownload
18. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA53.7632019-06-12No WorkDownload
19. LEMBIT SELJAMAA52.9452019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
20. REIN KOLTSUK52.5542019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
21. MADIS PÕDRA48.7872019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
22. ELENA LASS46.5842019-06-22Black Team Esotnia, Kullipesa, 10-15 msDownload
23. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
24. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
25. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
26. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

5*10 sec MAX SPEED

NameSpeedResultsStartDescriptionFile
1. RANNO67.68169.64 68.44 67.67 66.50 66.16 2019-06-27kte, häädekas 10-12msDownload
2. KAUR FILIPPOV67.41669.11 67.63 67.42 66.50 66.42 2019-05-26MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
3. ANDRE TAMPÕLD66.38168.68 66.35 66.19 65.74 64.94 2019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
4. JÜRI KALDOJA64.77265.30 65.06 64.86 64.40 64.23 2019-07-05Surf Center, Häädemeeste, WSW 10-15m/sDownload
5. TOOMAS KASENURM63.42364.78 64.64 63.36 62.33 62.02 2019-06-27Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
6. ALAN NAISHKITES ESTONIA63.28364.51 64.13 63.04 62.92 61.81 2019-05-31Naish EstoniaDownload
7. MIKK TUISK62.98363.58 63.30 63.09 62.81 62.14 2019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
8. KASPAR COREKITESESTONIA61.89962.61 62.25 62.01 61.45 61.18 2019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
9. SILVER KATTAI59.89960.57 60.27 60.08 59.61 58.95 2019-06-21pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
10. AIVO PRÜKK59.5361.23 59.41 59.36 59.27 58.38 2019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
11. MARTTI AINOLA57.96758.89 58.42 58.23 57.93 56.36 2019-05-09Xtremkite.ee Laulasmaa 7-11msDownload
12. KRISTEL KAUBI57.02958.18 57.00 56.88 56.79 56.29 2019-07-05Team Chica, Häädemeeste,10-16 m/sDownload
13. TARVI KALNIN56.657,48 56,86 55,06 54,74 54,312019-06-29Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
14. KERLI OTTI55.84757.53 56.43 55.72 54.83 54.71 2019-07-03Kite Team Estonia, Häädemeeste, 10m/sDownload
15. TRIINA TREI55.13556.78 56.37 55.86 53.40 53.26 2019-07-03Team Surfhouse, Häädemeeste(03.07), NW 11-14m/sDownload
16. TAHO-JAAN TRUUS54.72159.13 54.74 54.08 53.53 52.13 2019-07-01Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 11-13m/s WESTDownload
17. VALDE VIIDING54.46...2019-07-08EPL EMV 2019Download
18. TOOMAS PERTEL54.44...2019-07-08EPL EMV 2019Download
19. MARGO VESSELOV54.34...2019-07-08EPL EMV 2019Download
20. MIHHAIL MEINSON53.62256.28 53.83 52.79 52.71 52.50 2019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
21. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA52.05353.76 52.34 51.67 51.48 51.02 2019-06-12No WorkDownload
22. LEMBIT SELJAMAA51.61552.95 51.56 51.46 51.16 50.96 2019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
23. MEIGO JÄÄGER50.91...2019-06-05EPL EMV 2019Download
24. REIN KOLTSUK49.56952.55 50.39 49.00 48.21 47.69 2019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
25. ELENA LASS45.06946.58 45.50 44.63 44.41 44.22 2019-06-22Black Team Esotnia, Kullipesa, 10-15 msDownload
26. MADIS PÕDRA41.54248.79 40.39 40.27 39.91 38.36 2019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download

500m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. RANNO65.4122019-06-27kte, häädekas 10-12msDownload
2. TOOMAS KASENURM63.372019-06-27Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
3. JÜRI KALDOJA63.2472019-05-02Surf Center, Häädemeeste, W 10-15m/sDownload
4. SILVER KATTAI58.7642019-06-21pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
5. AIVO PRÜKK57.4552019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
6. KRISTEL KAUBI56.4842019-07-05Team Chica, Häädemeeste,10-16 m/sDownload
7. ALAN NAISHKITES ESTONIA54.9312019-05-31Naish EstoniaDownload
8. TAHO-JAAN TRUUS53.6332019-07-01Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 11-13m/s WESTDownload
9. MIHHAIL MEINSON53.4342019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
10. KASPAR COREKITESESTONIA53.3032019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
11. TARVI KALNIN53.2972019-06-22Surf Center, Kullipesa, SW 8-15m/sDownload
12. MARTTI AINOLA52.5632019-04-13Xtremkite.ee Lohusalu, 4-6m/sDownload
13. ANDRE TAMPÕLD52.3362019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
14. KERLI OTTI51.8082019-07-03Kite Team Estonia, Häädemeeste, 10m/sDownload
15. TRIINA TREI50.7242019-07-03Team Surfhouse, Häädemeeste(03.07), NW 11-14m/sDownload
16. LEMBIT SELJAMAA49.8572019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
17. MADIS PÕDRA48.6282019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
18. REIN KOLTSUK45.7682019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
19. ELENA LASS44.482019-06-22Black Team Esotnia, Kullipesa, 10-15 msDownload
20. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA41.8222019-06-09Test 2 LoksaDownload
21. KAUR FILIPPOV39.7692019-05-26MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
22. MIKK TUISK34.6792019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
23. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
24. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
25. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
26. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

1852m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. TOOMAS KASENURM57.592019-06-27Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
2. SILVER KATTAI57.4722019-06-21pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
3. JÜRI KALDOJA56.772019-05-02Surf Center, Häädemeeste, W 10-15m/sDownload
4. RANNO53.7272019-07-03KiteTeamEstonia, häädemeste 10msDownload
5. AIVO PRÜKK50.7162019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
6. MARTTI AINOLA47.8792019-04-13Xtremkite.ee Lohusalu, 4-6m/sDownload
7. TARVI KALNIN47.5612019-06-29Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
8. KRISTEL KAUBI46.9832019-06-27Team Chica, Topu, 15 m/sDownload
9. ANDRE TAMPÕLD45.1792019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
10. LEMBIT SELJAMAA42.3932019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
11. ALAN NAISHKITES ESTONIA39.9992019-05-31Naish EstoniaDownload
12. ELENA LASS39.7092019-05-25Elena Lass, 25. maiDownload
13. MADIS PÕDRA39.512019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
14. KERLI OTTI38.7882019-07-03Kite Team Estonia, Häädemeeste, 10m/sDownload
15. TRIINA TREI38.0652019-05-25Surfhouse, Häädemeeste, 10-12msDownload
16. TAHO-JAAN TRUUS37.0582019-07-01Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 11-13m/s WESTDownload
17. MIHHAIL MEINSON36.5262019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
18. KASPAR COREKITESESTONIA36.432019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
19. REIN KOLTSUK35.8782019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
20. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA32.4762019-06-09Test 2 LoksaDownload
21. KAUR FILIPPOV31.62019-05-26MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
22. MIKK TUISK30.1652019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
23. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
24. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
25. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
26. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

1H BEST SPEED

NameSpeedDurationDescriptionFile
1. TOOMAS KASENURM43.7771:00:00Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
2. JÜRI KALDOJA41.9781:00:00Surf Center, Kullipesa, WSW 8-12m/sDownload
3. TARVI KALNIN40.4441:00:00Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
4. RANNO39.0291:00:00KiteTeamEstonia, häädemeeste, 7msDownload
5. SILVER KATTAI36.7151:00:00pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
6. KRISTEL KAUBI34.6161:00:00tsikk, kullipesa, 18msDownload
7. ALAN NAISHKITES ESTONIA33.8871:00:00Naish EstoniaDownload
8. AIVO PRÜKK33.451:00:00MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
9. ELENA LASS31.6471:00:00Black Team EstoniaDownload
10. TRIINA TREI30.211:00:00Surfhouse, Häädemeeste, 10-12msDownload
11. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA29.7321:00:00Test 2 LoksaDownload
12. ANDRE TAMPÕLD29.3931:00:00Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
13. MARTTI AINOLA28.8191:00:00Xtremkite.ee Laulasmaa 7-11msDownload
14. MIHHAIL MEINSON28.7541:00:00Lääne-Eesti 10 msDownload
15. KASPAR COREKITESESTONIA28.3061:00:00Core Kiteboarding EstoniaDownload
16. KAUR FILIPPOV25.21:00:00MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
17. TAHO-JAAN TRUUS24.9871:00:00Team Lõuna Lohesurfarid, Peipsi, Kasepää, 5-6 m/s SEDownload
18. KERLI OTTI24.3761:00:00KiteTeamEstonia, HäädemeesteDownload
19. MIKK TUISK21.5681:00:00CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
20. MADIS PÕDRA0.01:00:00NoWorkTeam- Kakumäe, Eleveight RS9 underpowered. First try- iPhone-Trail TrackerDownload
21. TOOMAS PERTEL0.01:00:00EPL EMV 2019Download
22. MARGO VESSELOV0.01:00:00EPL EMV 2019Download
23. MEIGO JÄÄGER0.01:00:00EPL EMV 2019Download
24. REIN KOLTSUK0.01:00:00miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
25. LEMBIT SELJAMAA0.01:00:00Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
26. VALDE VIIDING0.01:00:00EPL EMV 2019Download

MONTHPIRATE

MonthNamekm/hRaceSurfaceOK
VeebruarANDRE TAMPÕLD51.679
MärtsSILVER KATTAI58.566
AprillANDRE TAMPÕLD61.841
MaiKAUR FILIPPOV67.416
JuuniTOOMAS KASENURM63.423
JuuliJÜRI KALDOJA64.772

PIRATE 2019

NamePointsDIPLOM
1. TOOMAS KASENURM19.4
2. JÜRI KALDOJA21
3. SILVER KATTAI43
4. ANDRE TAMPÕLD44
4. ALAN NAISHKITES ESTONIA44
6. AIVO PRÜKK49
7. MARTTI AINOLA60
7. KRISTEL KAUBI60
9. KAUR FILIPPOV62.7
10. KASPAR COREKITESESTONIA67
10. TARVI KALNIN67
12. MIKK TUISK79
13. TAHO-JAAN TRUUS82
14. TRIINA TREI87
15. ELENA LASS88
16. MIHHAIL MEINSON94
17. LEMBIT SELJAMAA112
18. REIN KOLTSUK126
19. TOOMAS PERTEL131
20. MARGO VESSELOV137
21. MEIGO JÄÄGER146
22. VALDE VIIDING147

ELL EMV 2019

#NameSex5*10 sec
1.RANNOm67.681
2.KAUR FILIPPOVm67.416
3.ANDRE TAMPÕLDm66.381
4.ALAN NAISHKITES ESTONIAm63.283
5.MIKK TUISKm62.983
6.KASPAR COREKITESESTONIAm61.899
7.SILVER KATTAIm59.899
8.MARTTI AINOLAm57.967
9.KERLI OTTIw55.847
10.TRIINA TREIw55.135
11.TAHO-JAAN TRUUSm54.721
12.MIHHAIL MEINSONm53.622
13.DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIAm52.053
14.REIN KOLTSUKm49.569
15.MADIS PÕDRAm41.542