Mon Sep 16 15:51:40 EEST 2019FULL SCREENEPL EMVWINTER PIRATEWINTER EPL
km/h | knots
  • MAX SPEED
  • 1*10 sec MAX SPEED
  • 5*10 sec MAX SPEED
  • 500m DISTANCE SPEED
  • 1852m DISTANCE SPEED
  • 1H BEST SPEED
  • MONTHPIRATE
  • PIRATE 2019
  • ELL EMV 2019

MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. RANNO82.5052019-09-11Kite Team Estonia, Koovi. 10-12msDownload
2. KAUR FILIPPOV79.9562019-05-26MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
3. MIKK TUISK75.782019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
4. ANDRE TAMPÕLD73.5482019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
5. JÜRI KALDOJA72.8482019-05-02Surf Center, Häädemeeste, W 10-15m/sDownload
6. TOOMAS KASENURM71.0262019-05-26Pärnu Surfiklubi. Pärnu rand, 15 m/sDownload
7. ALAN NAISHKITES ESTONIA70.0562019-05-31Naish EstoniaDownload
8. KASPAR COREKITESESTONIA68.762019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
9. MARTTI AINOLA67.6812019-05-09Xtremkite.ee Laulasmaa 7-11msDownload
10. TRIINA TREI65.762019-09-16Surfhouse , Häädemeeste. W 10-12m/sDownload
11. KERLI OTTI64.7822019-07-03Kite Team Estonia, Häädemeeste, 10m/sDownload
12. AIVO PRÜKK63.9362019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
13. SILVER KATTAI62.5762019-03-28Pirita SWS 8-12ms, 11m aeros cruiser sr, Z Foil, veehooaja esimene päevDownload
14. TAHO-JAAN TRUUS61.6682019-07-01Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 11-13m/s WESTDownload
15. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA61.0882019-06-12No WorkDownload
16. OLAVI OLLINO60.122019-08-23Surf Center, PärnuDownload
17. KRISTEL KAUBI59.6782019-07-05Team Chica, Häädemeeste,10-16 m/sDownload
18. TARVI KALNIN59.52019-06-29Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
19. MIHHAIL MEINSON59.0622019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
20. ELELY RAHUMÄGI59.0142019-09-12kullipesaDownload
21. MADIS PÕDRA55.672019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
22. LEMBIT SELJAMAA55.2962019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
23. REIN KOLTSUK54.9542019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
24. KRISTI PÄHKLIMÄGI53.9642019-09-14Stroomi SurfiklubiDownload
25. ELENA LASS49.0682019-06-22Black Team Esotnia, Kullipesa, 10-15 msDownload
26. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
27. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
28. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
29. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

1*10 sec MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. RANNO70.3232019-09-11Kite Team Estonia, Koovi. 10-12msDownload
2. KAUR FILIPPOV69.1062019-05-26MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
3. ANDRE TAMPÕLD68.6822019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
4. JÜRI KALDOJA65.2972019-07-05Surf Center, Häädemeeste, WSW 10-15m/sDownload
5. TOOMAS KASENURM64.7772019-06-27Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
6. ALAN NAISHKITES ESTONIA64.5132019-05-31Naish EstoniaDownload
7. MIKK TUISK63.5752019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
8. KASPAR COREKITESESTONIA62.612019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
9. TRIINA TREI61.8282019-09-16Surfhouse , Häädemeeste. W 10-12m/sDownload
10. MARTTI AINOLA61.782019-04-13Xtremkite.ee Lohusalu, 4-6m/sDownload
11. AIVO PRÜKK61.232019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
12. SILVER KATTAI60.7532019-03-28Pirita SWS 8-12ms, 11m aeros cruiser sr, Z Foil, veehooaja esimene päevDownload
13. TAHO-JAAN TRUUS59.1262019-07-01Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 11-13m/s WESTDownload
14. KRISTEL KAUBI58.1832019-07-05Team Chica, Häädemeeste,10-16 m/sDownload
15. KERLI OTTI57.5292019-07-03Kite Team Estonia, Häädemeeste, 10m/sDownload
16. OLAVI OLLINO56.4482019-08-23Surf Center, PärnuDownload
17. MIHHAIL MEINSON56.2772019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
18. TARVI KALNIN54.9112019-06-22Surf Center, Kullipesa, SW 8-15m/sDownload
19. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA53.7632019-06-12No WorkDownload
20. LEMBIT SELJAMAA52.9452019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
21. REIN KOLTSUK52.5542019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
22. KRISTI PÄHKLIMÄGI49.6562019-09-14Stroomi SurfiklubiDownload
23. MADIS PÕDRA48.7872019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
24. ELENA LASS46.5842019-06-22Black Team Esotnia, Kullipesa, 10-15 msDownload
25. ELELY RAHUMÄGI44.0452019-09-12kullipesaDownload
26. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
27. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
28. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
29. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

5*10 sec MAX SPEED

NameSpeedResultsStartDescriptionFile
1. RANNO68.27770.32 68.20 67.87 67.83 67.17 2019-09-11Kite Team Estonia, Koovi. 10-12msDownload
2. KAUR FILIPPOV67.41669.11 67.63 67.42 66.50 66.42 2019-05-26MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
3. ANDRE TAMPÕLD66.38168.68 66.35 66.19 65.74 64.94 2019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
4. JÜRI KALDOJA64.77265.30 65.06 64.86 64.40 64.23 2019-07-05Surf Center, Häädemeeste, WSW 10-15m/sDownload
5. TOOMAS KASENURM63.42364.78 64.64 63.36 62.33 62.02 2019-06-27Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
6. ALAN NAISHKITES ESTONIA63.28364.51 64.13 63.04 62.92 61.81 2019-05-31Naish EstoniaDownload
7. MIKK TUISK62.98363.58 63.30 63.09 62.81 62.14 2019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
8. KASPAR COREKITESESTONIA61.89962.61 62.25 62.01 61.45 61.18 2019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
9. TRIINA TREI59.96261.83 59.71 59.62 59.34 59.31 2019-09-16Surfhouse , Häädemeeste. W 10-12m/sDownload
10. SILVER KATTAI59.89960.57 60.27 60.08 59.61 58.95 2019-06-21pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
11. AIVO PRÜKK59.5361.23 59.41 59.36 59.27 58.38 2019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
12. MARTTI AINOLA57.96758.89 58.42 58.23 57.93 56.36 2019-05-09Xtremkite.ee Laulasmaa 7-11msDownload
13. KRISTEL KAUBI57.02958.18 57.00 56.88 56.79 56.29 2019-07-05Team Chica, Häädemeeste,10-16 m/sDownload
14. TARVI KALNIN56.657,48 56,86 55,06 54,74 54,312019-06-29Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
15. KERLI OTTI55.84757.53 56.43 55.72 54.83 54.71 2019-07-03Kite Team Estonia, Häädemeeste, 10m/sDownload
16. TAHO-JAAN TRUUS54.72159.13 54.74 54.08 53.53 52.13 2019-07-01Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 11-13m/s WESTDownload
17. VALDE VIIDING54.46...2019-07-08EPL EMV 2019Download
18. TOOMAS PERTEL54.44...2019-07-08EPL EMV 2019Download
19. MARGO VESSELOV54.34...2019-07-08EPL EMV 2019Download
20. MIHHAIL MEINSON53.62256.28 53.83 52.79 52.71 52.50 2019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
21. OLAVI OLLINO53.52956.45 54.07 52.81 52.22 52.10 2019-08-23Surf Center, PärnuDownload
22. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA52.05353.76 52.34 51.67 51.48 51.02 2019-06-12No WorkDownload
23. LEMBIT SELJAMAA51.61552.95 51.56 51.46 51.16 50.96 2019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
24. MEIGO JÄÄGER50.91...2019-06-05EPL EMV 2019Download
25. REIN KOLTSUK49.56952.55 50.39 49.00 48.21 47.69 2019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
26. KRISTI PÄHKLIMÄGI48.78549.66 49.10 48.51 48.44 48.21 2019-09-14Stroomi SurfiklubiDownload
27. ELENA LASS45.06946.58 45.50 44.63 44.41 44.22 2019-06-22Black Team Esotnia, Kullipesa, 10-15 msDownload
28. ELELY RAHUMÄGI42.79444.04 43.80 42.50 42.00 41.62 2019-09-12kullipesaDownload
29. MADIS PÕDRA41.54248.79 40.39 40.27 39.91 38.36 2019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download

500m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. RANNO65.4122019-06-27kte, häädekas 10-12msDownload
2. TOOMAS KASENURM63.372019-06-27Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
3. JÜRI KALDOJA63.2472019-05-02Surf Center, Häädemeeste, W 10-15m/sDownload
4. SILVER KATTAI58.7642019-06-21pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
5. AIVO PRÜKK57.4552019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
6. TRIINA TREI56.9452019-09-16Surfhouse , Häädemeeste. W 10-12m/sDownload
7. KRISTEL KAUBI56.4842019-07-05Team Chica, Häädemeeste,10-16 m/sDownload
8. ALAN NAISHKITES ESTONIA54.9312019-05-31Naish EstoniaDownload
9. OLAVI OLLINO54.0152019-08-23Surf Center, PärnuDownload
10. TAHO-JAAN TRUUS53.6332019-07-01Team Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 11-13m/s WESTDownload
11. MIHHAIL MEINSON53.4342019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
12. KASPAR COREKITESESTONIA53.3032019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
13. TARVI KALNIN53.2972019-06-22Surf Center, Kullipesa, SW 8-15m/sDownload
14. MARTTI AINOLA52.5632019-04-13Xtremkite.ee Lohusalu, 4-6m/sDownload
15. ANDRE TAMPÕLD52.3362019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
16. KERLI OTTI51.8082019-07-03Kite Team Estonia, Häädemeeste, 10m/sDownload
17. LEMBIT SELJAMAA49.8572019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
18. MADIS PÕDRA48.6282019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
19. REIN KOLTSUK45.7682019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
20. ELENA LASS44.482019-06-22Black Team Esotnia, Kullipesa, 10-15 msDownload
21. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA41.8222019-06-09Test 2 LoksaDownload
22. KAUR FILIPPOV39.7692019-05-26MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
23. ELELY RAHUMÄGI37.7882019-09-12kullipesaDownload
24. KRISTI PÄHKLIMÄGI37.6362019-09-11Stroomi SurfiklubiDownload
25. MIKK TUISK34.6792019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
26. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
27. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
28. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
29. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

1852m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. TOOMAS KASENURM57.592019-06-27Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
2. SILVER KATTAI57.4722019-06-21pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
3. JÜRI KALDOJA56.772019-05-02Surf Center, Häädemeeste, W 10-15m/sDownload
4. TRIINA TREI55.2222019-09-16Surfhouse , Häädemeeste. W 10-12m/sDownload
5. RANNO53.7272019-07-03KiteTeamEstonia, häädemeste 10msDownload
6. OLAVI OLLINO51.6922019-08-23Surf Center, PärnuDownload
7. AIVO PRÜKK50.7162019-06-27MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
8. MARTTI AINOLA47.8792019-04-13Xtremkite.ee Lohusalu, 4-6m/sDownload
9. TARVI KALNIN47.5612019-06-29Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
10. KRISTEL KAUBI46.9832019-06-27Team Chica, Topu, 15 m/sDownload
11. ANDRE TAMPÕLD45.1792019-04-28Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
12. LEMBIT SELJAMAA42.3932019-07-06Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
13. ALAN NAISHKITES ESTONIA39.9992019-05-31Naish EstoniaDownload
14. ELENA LASS39.7092019-05-25Elena Lass, 25. maiDownload
15. MADIS PÕDRA39.512019-07-07NoWorkTeam-Eleveight RS12.Download
16. KERLI OTTI38.7882019-07-03Kite Team Estonia, Häädemeeste, 10m/sDownload
17. TAHO-JAAN TRUUS38.2272019-09-15Team Lõuna Lohesurfarid, Võrtsjärv, Jõesuu, 14-17m/s SWDownload
18. MIHHAIL MEINSON36.5262019-05-25Lääne-Eesti 10 msDownload
19. KASPAR COREKITESESTONIA36.432019-05-31Core Kiteboarding EstoniaDownload
20. REIN KOLTSUK35.8782019-06-09miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
21. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA32.4762019-06-09Test 2 LoksaDownload
22. KAUR FILIPPOV31.62019-05-26MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
23. MIKK TUISK30.1652019-05-26CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
24. ELELY RAHUMÄGI29.0642019-09-12kullipesaDownload
25. KRISTI PÄHKLIMÄGI28.7232019-09-14Stroomi SurfiklubiDownload
26. TOOMAS PERTEL0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
27. MARGO VESSELOV0.02019-05-29EPL EMV 2019Download
28. MEIGO JÄÄGER0.02019-06-05EPL EMV 2019Download
29. VALDE VIIDING0.02019-07-08EPL EMV 2019Download

1H BEST SPEED

NameSpeedDurationDescriptionFile
1. TOOMAS KASENURM43.7771:00:00Pärnu Surfiklubi, 15ms, TopuDownload
2. JÜRI KALDOJA42.6791:00:00Surf Center, Kullipesa, WSW 7-10m/sDownload
3. TARVI KALNIN40.4441:00:00Surf Center, Kullipesa, SW 5-10m/sDownload
4. RANNO39.0291:00:00KiteTeamEstonia, häädemeeste, 7msDownload
5. SILVER KATTAI36.7151:00:00pirita 10ms W, 11m aeros cruiser sr ja Z foilDownload
6. KRISTEL KAUBI34.6161:00:00tsikk, kullipesa, 18msDownload
7. ALAN NAISHKITES ESTONIA33.8871:00:00Naish EstoniaDownload
8. AIVO PRÜKK33.451:00:00MaJaSa, Topu, 15m/sDownload
9. ELENA LASS31.6471:00:00Black Team EstoniaDownload
10. OLAVI OLLINO31.41:00:00Surf Center, PärnuDownload
11. TRIINA TREI30.211:00:00Surfhouse, Häädemeeste, 10-12msDownload
12. DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIA29.7321:00:00Test 2 LoksaDownload
13. ANDRE TAMPÕLD29.3931:00:00Pärnu 10-15 m/s wsw, Mai karjamaa flätilDownload
14. MARTTI AINOLA28.8191:00:00Xtremkite.ee Laulasmaa 7-11msDownload
15. MIHHAIL MEINSON28.7541:00:00Lääne-Eesti 10 msDownload
16. KASPAR COREKITESESTONIA28.3061:00:00Core Kiteboarding EstoniaDownload
17. TAHO-JAAN TRUUS26.741:00:00Team Lõuna Lohesurfarid, Võrtsjärv, Jõesuu, 14-17m/s SWDownload
18. KAUR FILIPPOV25.21:00:00MINILOOTS/Koovi/SW14-19Download
19. KERLI OTTI24.3761:00:00KiteTeamEstonia, HäädemeesteDownload
20. KRISTI PÄHKLIMÄGI23.7381:00:00Stroomi SurfiklubiDownload
21. MIKK TUISK21.5681:00:00CrazyFly Estonia; Koovi 12+Download
22. MADIS PÕDRA0.01:00:00NoWorkTeam- Kakumäe, Eleveight RS9 underpowered. First try- iPhone-Trail TrackerDownload
23. TOOMAS PERTEL0.01:00:00EPL EMV 2019Download
24. MARGO VESSELOV0.01:00:00EPL EMV 2019Download
25. MEIGO JÄÄGER0.01:00:00EPL EMV 2019Download
26. REIN KOLTSUK0.01:00:00miniloots mändjala surfclub ÖÖRIDownload
27. LEMBIT SELJAMAA0.01:00:00Pärnu Surfiklubi, Pärnu muul, NW 8--12m/sDownload
28. VALDE VIIDING0.01:00:00EPL EMV 2019Download
29. ELELY RAHUMÄGI0.01:00:00kullipesaDownload

MONTHPIRATE

MonthNamekm/hRaceSurfaceOK
VeebruarANDRE TAMPÕLD51.679
MärtsSILVER KATTAI58.566
AprillANDRE TAMPÕLD61.841
MaiKAUR FILIPPOV67.416
JuuniTOOMAS KASENURM63.423
JuuliJÜRI KALDOJA64.772
AugustJÜRI KALDOJA57.21
SeptemberTRIINA TREI59.962

PIRATE 2019

NamePointsDIPLOM
1. TOOMAS KASENURM19.4
2. JÜRI KALDOJA21
3. SILVER KATTAI46
4. ALAN NAISHKITES ESTONIA47
5. ANDRE TAMPÕLD49
5. TRIINA TREI49
7. AIVO PRÜKK54
8. MARTTI AINOLA67
8. KRISTEL KAUBI67
10. KAUR FILIPPOV68
11. KASPAR COREKITESESTONIA71
12. TARVI KALNIN75
13. OLAVI OLLINO78
14. MIKK TUISK86
15. TAHO-JAAN TRUUS87
16. ELENA LASS96
17. MIHHAIL MEINSON100
18. LEMBIT SELJAMAA121
19. REIN KOLTSUK134
20. KRISTI PÄHKLIMÄGI141
21. TOOMAS PERTEL145
22. MARGO VESSELOV151
23. MEIGO JÄÄGER161
23. VALDE VIIDING161

ELL EMV 2019

#NameSex5*10 sec
1.RANNOm68.277
2.KAUR FILIPPOVm67.416
3.ANDRE TAMPÕLDm66.381
4.ALAN NAISHKITES ESTONIAm63.283
5.MIKK TUISKm62.983
6.KASPAR COREKITESESTONIAm61.899
7.TRIINA TREIw59.962
8.SILVER KATTAIm59.899
9.MARTTI AINOLAm57.967
10.KERLI OTTIw55.847
11.TAHO-JAAN TRUUSm54.721
12.MIHHAIL MEINSONm53.622
13.OLAVI OLLINOm53.529
14.DZECKSON/ ELEVEIGHT/ ESTONIAm52.053
15.REIN KOLTSUKm49.569
16.KRISTI PÄHKLIMÄGIw48.785
17.ELELY RAHUMÄGIm42.794
18.MADIS PÕDRAm41.542