Sat Apr 04 10:45:26 EEST 2020FULL SCREENEPL EMVWINTER PIRATEWINTER EPL
km/h | knots
  • MAX SPEED
  • 1*10 sec MAX SPEED
  • 5*10 sec MAX SPEED
  • 500m DISTANCE SPEED
  • 1852m DISTANCE SPEED
  • 1H BEST SPEED
  • MONTHPIRATE
  • PIRATE 2020
  • ELL EMV 2020

MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. KAUR FILIPPOV88.3442020-04-02TESTDownload
2. REIN KOLTSUK84.2042020-02-10Mändjala surfclub.Miniloots.Koovi Löuna tuul kuni 22metraDownload
3. MIKK TUISK80.7482020-02-16CrazyFly Estonia, Koovi 20 m/sDownload
4. OLIVER LEPP79.562020-02-21koovi, SSW, 12-18msDownload
5. cureisland com77.1462020-03-12cureisland.com: Koovi sww jube puhanguline,core xr8Download
6. ALAN NAISHKITES ESTONIA75.5282020-04-02KooviDownload
7. TOOMAS KASENURM74.5922020-04-03Häädemeeste 16msDownload
8. AIVO PRÜKK70.6682020-01-15Ma ja Sa, Pärnu Mai rand, SSW 10-15msDownload
9. JÜRI KALDOJA70.1642020-01-15Surf Center, Pärnu Mai rand, SSW 10-15 m/sDownload
10. TAHO-JAAN TRUUS69.32020-04-03Lõuna Lohesurfarid, Emajõgi - Alam Pedja LKA 27, 18-24 m/s SWDownload
11. SILVER KATTAI64.2962020-03-17Pirita SSW 8-13ms, 11m Aeros & Z foilDownload
12. ERKKI SOOSAAR62.1722020-03-12Surf Center Team / North Orbit 12m/ North Atmos twintip Pärnu rand 12msDownload
13. ANDRE TAMPÕLD58.52020-01-04Stroomi 10-15 lääne-loode sutsakas, mõnus!Download
14. ELENA LASS57.5282020-01-08Pärnu rand, S, 20-30 KNDownload
15. KRISTEL KAUBI52.9562020-04-02Häädemeeste, Team Chica, 10 m/sDownload

1*10 sec MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. KAUR FILIPPOV72.612020-03-15MINILOOTS/SU-2/Koovi/ SSW 14-20Download
2. REIN KOLTSUK72.1122020-02-10Mändjala surfclub.Miniloots.Koovi Löuna tuul kuni 22metraDownload
3. TOOMAS KASENURM70.9162020-02-16PÄrnu surfiklubi, pärnu rand 17msDownload
4. OLIVER LEPP69.2462020-02-21koovi, SSW, 12-18msDownload
5. MIKK TUISK69.0072020-02-16CrazyFly Estonia, Koovi 20 m/sDownload
6. AIVO PRÜKK68.0932020-01-15Ma ja Sa, Pärnu Mai rand, SSW 10-15msDownload
7. JÜRI KALDOJA66.5712020-01-15Surf Center, Pärnu Mai rand, SSW 10-15 m/sDownload
8. ALAN NAISHKITES ESTONIA63.42020-04-02KooviDownload
9. cureisland com63.0532020-03-12cureisland.com: Koovi sww jube puhanguline,core xr8Download
10. SILVER KATTAI61.7582020-03-17Pirita SSW 8-13ms, 11m Aeros & Z foilDownload
11. TAHO-JAAN TRUUS61.062020-04-03Lõuna Lohesurfarid, Emajõgi - Alam Pedja LKA 27, 18-24 m/s SWDownload
12. ERKKI SOOSAAR58.8712020-03-12Surf Center Team / North Orbit 12m/ North Atmos twintip Pärnu rand 12msDownload
13. ELENA LASS56.6422020-01-08Pärnu rand, S, 20-30 KNDownload
14. KRISTEL KAUBI51.4742020-04-02Häädemeeste, Team Chica, 10 m/sDownload
15. ANDRE TAMPÕLD49.6562020-01-04Stroomi 10-15 lääne-loode sutsakas, mõnus!Download

5*10 sec MAX SPEED

NameSpeedResultsStartDescriptionFile
1. KAUR FILIPPOV71.6472.61 72.36 71.56 70.88 70.412020-03-15MINILOOTS/SU-2/Koovi/ SSW 14-20Download
2. REIN KOLTSUK70.38272.11 70.71 70.35 69.58 69.16 2020-02-10Mändjala surfclub.Miniloots.Koovi Löuna tuul kuni 22metraDownload
3. TOOMAS KASENURM68.73970.92 68.62 68.37 68.17 67.62 2020-02-16PÄrnu surfiklubi, pärnu rand 17msDownload
4. OLIVER LEPP67.97869.25 68.74 67.87 67.65 66.39 2020-02-21koovi, SSW, 12-18msDownload
5. AIVO PRÜKK67.69968.09 68.06 67.82 67.71 66.81 2020-01-15Ma ja Sa, Pärnu Mai rand, SSW 10-15msDownload
6. MIKK TUISK66.06269.01 67.92 67.37 63.91 62.10 2020-02-16CrazyFly Estonia, Koovi 20 m/sDownload
7. JÜRI KALDOJA65.87366.57 66.09 65.94 65.77 64.99 2020-01-15Surf Center, Pärnu Mai rand, SSW 10-15 m/sDownload
8. SILVER KATTAI61.12261.76 61.20 61.07 60.91 60.68 2020-03-17Pirita SSW 8-13ms, 11m Aeros & Z foilDownload
9. ALAN NAISHKITES ESTONIA60.94563.40 62.85 60.39 59.82 58.27 2020-04-02KooviDownload
10. TAHO-JAAN TRUUS60.67561.06 60.92 60.53 60.51 60.36 2020-04-03Lõuna Lohesurfarid, Emajõgi - Alam Pedja LKA 27, 18-24 m/s SWDownload
11. cureisland com60.07863.05 61.35 60.36 57.96 57.67 2020-03-12cureisland.com: Koovi sww jube puhanguline,core xr8Download
12. ERKKI SOOSAAR58.37258.87 58.44 58.30 58.19 58.06 2020-03-12Surf Center Team / North Orbit 12m/ North Atmos twintip Pärnu rand 12msDownload
13. ELENA LASS54.2754.98 54.40 54.30 53.85 53.82 2020-01-18Black Team Estonia, Pärnu rand, S, 20-30 KNDownload
14. KRISTEL KAUBI50.36951.47 50.73 50.26 49.86 49.51 2020-04-02Häädemeeste, Team Chica, 10 m/sDownload
15. ANDRE TAMPÕLD48.53349.66 49.20 49.09 48.38 46.34 2020-01-04Stroomi 10-15 lääne-loode sutsakas, mõnus!Download

500m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. TOOMAS KASENURM65.1262020-02-16PÄrnu surfiklubi, pärnu rand 17msDownload
2. JÜRI KALDOJA63.7392020-01-08Surf Center, Pärnu Mai rand, S 10 - 15m/sDownload
3. AIVO PRÜKK62.4542020-01-15Ma ja Sa, Pärnu Mai rand, SSW 10-15msDownload
4. SILVER KATTAI60.0512020-03-17Pirita SSW 8-13ms, 11m Aeros & Z foilDownload
5. TAHO-JAAN TRUUS59.822020-04-03Lõuna Lohesurfarid, Emajõgi - Alam Pedja LKA 27, 18-24 m/s SWDownload
6. KAUR FILIPPOV59.7952020-04-02TESTDownload
7. ERKKI SOOSAAR57.7752020-03-12Surf Center Team / North Orbit 12m/ North Atmos twintip Pärnu rand 12msDownload
8. REIN KOLTSUK56.492020-03-24testDownload
9. ELENA LASS54.032020-01-08Pärnu rand, S, 20-30 KNDownload
10. KRISTEL KAUBI49.8412020-04-02Häädemeeste, Team Chica, 10 m/sDownload
11. ALAN NAISHKITES ESTONIA44.0172020-04-02KooviDownload
12. ANDRE TAMPÕLD43.2372020-01-04Stroomi 10-15 lääne-loode sutsakas, mõnus!Download
13. OLIVER LEPP41.8562020-02-21koovi, SSW, 12-18msDownload
14. cureisland com40.5322020-03-12cureisland.com: Koovi sww jube puhanguline,core xr8Download
15. MIKK TUISK30.5152020-02-16CrazyFly Estonia, Koovi 20 m/sDownload

1852m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. ERKKI SOOSAAR56.1312020-03-12Surf Center Team / North Orbit 12m/ North Atmos twintip Pärnu rand 12msDownload
2. JÜRI KALDOJA54.42020-01-16Surf Center, Häädemeeste, SW 8-10 m/sDownload
3. TOOMAS KASENURM54.2342020-02-17pärnu rand 10msDownload
4. SILVER KATTAI45.7052020-03-17Pirita SSW 8-13ms, 11m Aeros & Z foilDownload
5. ELENA LASS45.172020-01-21Black Team Estonia, häädekas, edelDownload
6. KRISTEL KAUBI44.2022020-01-26Team Chica, Häädemeeste, 9-11 m/sDownload
7. REIN KOLTSUK40.0822020-02-10Mändjala surfclub.Miniloots.Koovi Löuna tuul kuni 22metraDownload
8. AIVO PRÜKK39.8632020-01-15Ma ja Sa, Pärnu Mai rand, SSW 10-15msDownload
9. TAHO-JAAN TRUUS36.3542020-04-03Lõuna Lohesurfarid, Emajõgi - Alam Pedja LKA 27, 18-24 m/s SWDownload
10. KAUR FILIPPOV35.9032020-03-25testDownload
11. ALAN NAISHKITES ESTONIA34.4572020-04-02KooviDownload
12. OLIVER LEPP33.9492020-02-21koovi, SSW, 12-18msDownload
13. cureisland com33.6262020-03-12cureisland.com: Koovi sww jube puhanguline,core xr8Download
14. ANDRE TAMPÕLD32.1552020-01-04Stroomi 10-15 lääne-loode sutsakas, mõnus!Download
15. MIKK TUISK23.2462020-02-16CrazyFly Estonia, Koovi 20 m/sDownload

1H BEST SPEED

NameSpeedDurationDescriptionFile
1. JÜRI KALDOJA38.2041:00:00Surf Center, Häädemeeste, SWDownload
2. TOOMAS KASENURM35.7421:00:00psk häädemeeste 10msDownload
3. SILVER KATTAI32.4711:00:00Pirita SSW 8-13ms, 11m Aeros & Z foilDownload
4. ELENA LASS32.4391:00:00Black Team Estonia, häädekas, edelDownload
5. KAUR FILIPPOV30.731:00:00MINILOOTS/VENTUM/Ööri/W7-11Download
6. AIVO PRÜKK30.061:00:00Ma ja Sa, Pärnu Mai rand, SSW 10-15msDownload
7. OLIVER LEPP29.5831:00:00koovi, SSW, 12-18msDownload
8. ERKKI SOOSAAR28.1251:00:00Surf Center Team / North Orbit 12m/ North Atmos twintip Pärnu rand 12msDownload
9. REIN KOLTSUK27.9281:00:00Mändjala surfclub.Miniloots.Koovi Löuna tuul kuni 22metraDownload
10. ANDRE TAMPÕLD27.6181:00:00Stroomi 10-15 lääne-loode sutsakas, mõnus!Download
11. KRISTEL KAUBI27.2861:00:00Team Chica, Häädemeeste, 9-11 m/sDownload
12. ALAN NAISHKITES ESTONIA26.8421:00:00KooviDownload
13. TAHO-JAAN TRUUS24.1131:00:00Team Lõuna Lohesurfarid, Võrtsjärv - Jõesuu, 9 m/s SWDownload
14. MIKK TUISK17.3231:00:00CrazyFly Estonia, Koovi 20 m/sDownload
15. cureisland com0.01:00:00cureisland.com: Koovi sww jube puhanguline,core xr8Download

MONTHPIRATE

MonthNamekm/hRaceSurfaceOK
JaanuarAIVO PRÜKK67.699
JaanuarELENA LASS54.27
VeebruarREIN KOLTSUK70.382
VeebruarELENA LASS52.024
MärtsKAUR FILIPPOV71.64
MärtsELENA LASS50.466
AprillREIN KOLTSUK70.363
AprillKRISTEL KAUBI50.369

PIRATE 2020

NamePointsDIPLOM
1. TOOMAS KASENURM18.7
2. KAUR FILIPPOV23.1
3. JÜRI KALDOJA27.7
4. REIN KOLTSUK30
5. AIVO PRÜKK36
6. SILVER KATTAI40
7. OLIVER LEPP44
8. ERKKI SOOSAAR51.7
9. ALAN NAISHKITES ESTONIA57
10. MIKK TUISK58
10. TAHO-JAAN TRUUS58
11. ELENA LASS58
13. cureisland com67
14. KRISTEL KAUBI70
15. ANDRE TAMPÕLD79

ELL EMV 2020

#NameSex5*10 secvalues
1.REIN KOLTSUKm70.36371.05 71.00 70.14 69.95 69.67
2.KAUR FILIPPOVm68.19969.42 69.09 68.98 68.54 64.96
3.ALAN NAISHKITES ESTONIAm60.94563.40 62.85 60.39 59.82 58.27
4.TAHO-JAAN TRUUSm60.67561.06 60.92 60.53 60.51 60.36